Ustrzel gola Lewandowskiego po kursie 50.00! Specjalna promocja na mecz Polski

Najlepsi piłkarze nie mają chwili wytchnienia. Dopiero co zakończyły się rozgrywki ligowe, a już w środę rozpoczynają się zmagania reprezentacji. Polska w pierwszym meczu Ligi Narodów zmierzy się z Walią.

Nie ma co ukrywać – dla wielu z nas rozgrywki Ligi Narodów nie są tak fascynujące jak chociażby Mistrzostwa Europy czy Świata. Jednak dla Czesława Michniewicza te potyczki mogą być decydujące pod kątem przygotowań do mundialu w Katarze. Dodatkowo prezes PZPN Cezary Kulesza dał jasny cel selekcjonerowi – mamy przede wszystkim nie spaść z dywizji A. A przecież rywali nie mamy z niższej półki.

Na początek zmierzymy się z Walią, którą straszyć będziemy przede wszystkim Robertem Lewandowskim. Polak ma za sobą udany 2021 i 2022 rok w reprezentacji biorąc pod uwagę dorobek strzelecki. W 13 spotkaniach 33-latek zanotował aż 12 bramek. Dodajmy oczywiście, że część padła po strzałach z rzutów karnych.

Z okazji tego spotkania bukmacher BETFAN przygotował promocję na gol Lewandowskiego po podwyższonym kursie – aż 50.00! Za postawione 5 zł możemy zatem zgarnąć 220 zł na konto główne.

Jak wziąć udział w promocji?

– Należy zarejestrować konto za pomocą TEGO linku lub wpisać kod ZZAPOLOWY w pole „Kod promocyjny” w trakcie rejestracji

– Dokonać wpłaty 55 zł na konto w BETFAN

– Zagrać pierwszy zakład za 50 zł bez ryzyka na wybrane przez siebie wydarzenie

– Postawić 5 zł na gola Lewandowskiego ze specjalnej zakładki dostępnej na TEJ stronie.

Jeśli wasze przewidywania okażą się prawdziwe, zgarniecie 220 zł na KONTO GŁÓWNE.

 

Ale to nie wszystko! Dodatkowo w ramach tej promocji otrzymujecie:

– Wasz pierwszy zakład jest bez ryzyka. W przypadku porażki, wasze środki wracają do was na konto bonusowe.

–Freebet 60 zł na grę. Inaczej mówiąc jest to darmowy zakład, który możecie wykorzystać jak tylko chcecie.

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

komentarzy