🇵🇱 Polska – Węgry 🇭🇺 Typy, kursy (15.11.2021)

Już bez nerwów o miejsce barażowe. Dzisiaj biało-czerwoni zakończą grupową część eliminacji do mundialu w Katarze. Mecz przyjaźni z Węgrami, to także pierwszy i ostatni element przygotowań do marcowych baraży. W jakich nastrojach zakończymy fazę grupową?

Polska – Węgry zapowiedź (poniedziałek, 20:45)

Mówi się, że Polak Węgier dwa bratanki. W tym meczu oczywiście na uprzejmości miejsca nie będzie. Mimo wszystko jednak ciężar gatunkowy tego spotkania nie będzie taki, jak wydawało się, że będzie. Przed eliminacjami to Madziarzy mieli być głównym rywalem biało-czerwonych w walce o drugie miejsce. To zwiastowała pierwsza kolejka, gdy w Budapeszcie padł remis 3:3. Jednak później nasi bratankowie pogubili sporo punktów. Głównie mowa o dwumeczu z Albanią, który nieoczekiwanie przegrali. Dlatego też mecz w Tiranie dla Polski był tak ważny.

Teraz Polacy już zapewnili sobie awans do baraży. O pierwszym miejscu nie ma co marzyć, mimo że matematycznie szansę jeszcze są. Do tego potrzebny byłby cud w postaci wygranej San Marino nad Anglią… To się nie zdarzy, więc kadra Paulo Sousy skończy na drugim miejscu. Co ciekawe Węgrzy zakończą prawdopodobnie na czwartym, wyprzedzając jedynie Andorę i San Marino. Po niezłym Euro to naprawdę spory minus dla ekipy Szoboszlaia i spółki.

Polska – Węgry kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Polska wygra, kurs: 1,64
  • Węgrzy wygrają, kurs: 5,50
  • Remis, kurs: 3,80

Polska – Węgry fakty meczowe

  • Spotkanie wicelidera z czwartą drużyną tabeli grupy I. Polacy mają 20pkt i matematyczne szansę na awans bezpośredni, zaś Węgrzy 14 „oczek”
  • Biało-czerwoni zapewnili sobie w piątek awans do baraży
  • Polska u siebie zdobyła 10 na 12 możliwych punktów w eliminacjach
  • Węgrzy na wyjazdach zgarnęli siedem punktów. Pokonali Andorę i San Marino, zremisowali z Anglią i przegrali w Albanii
  • W pierwszym meczu w Budapeszcie było 3:3

Polska – Węgry typy

Jedni i drudzy mogą podejść na luzie. Oby to było wesołe spotkanie z dużą liczbą goli. 6 trafień, jak w Budapeszcie nie byłoby złe, ale z naszą wygraną byłoby lepsze!

Typ: Polska powyżej 1,5 bramki @ 1,88 BETFAN

Typ: Obie strzelą @ 2,09 BETFAN

Komentarze

komentarzy