Pomyłka bukmachera?! Gol Lukaku po kursie 25.00!

Już w niedzielę dojdzie do spotkania Arsenalu z Chelsea. Najprawdopodobniej Thomas Tuchel od pierwszej minuty postawi na Romelu Lukaku, który na pewno będzie chciał się przywitać z fanami The Blues bramką. Szanse na to są duże, biorąc pod uwagę jak Belg radził sobie chociażby na EURO 2020 czy podczas pobytu w Interze. Z okazji powrotu napastnika do Londynu, bukmacher przygotował specjalną promocje. 

Gol Lukaku po kursie 25.00!

Romelu bez wątpienia wie jak się zdobywa gole w Premier League. Łącznie ma ich na koncie już 113, co jest efektem gry przede wszystkim w West Bromwich Albion, Evertonie i Manchesterze United. W Chelsea Lukaku nie otrzymał prawdziwej szansy i między innymi z tego powodu jego powrót do zespołu ze Stamford Bridge wiąże się z takim entuzjazmem. The Blues mają bowiem problemy ze skutecznością. Podczas poprzedniego sezonu ligowego najskuteczniejszym strzelcem został Jorginho z siedmioma bramkami na koncie, a wszystkie padły…z rzutu karnego.

Warunki promocji

Nie da się zatem ukryć, że kurs 25.00 na bramkę Lukaku możemy traktować niejako jako pomyłkę bukmachera BETFAN lub niecodzienną promocje. Co należy konkretnie zrobić, aby wziąć w niej udział?

  • Założyć konto koniecznie z tego LINKU
  • Wpłacić na konto 60 zł. 
  • Zagrać na bramkę Romelu Lukaku za maksymalnie 10 zł w TYM miejscu. 

Co najważniejsze – jeśli zagracie taki kupon za 10 zł, to pozostałe 50 zł możecie wykorzystać na grę u bukmachera jako zakład bez ryzyka. Na czym to konkretnie polega? Za wspomniane pięć dyszek gracie jak chcecie, a w przypadku porażki, cała kwota zostanie wam zwrócona na konto w formie bonusu, więc niczego nie tracicie. Co ważne – warto to zrobić tuż przed postawieniem na bramkę Belga, ponieważ wówczas otrzymacie zwrot automatycznie, bez konieczności kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Chyba to dobra opcja na rozpoczęcie swojej przygody u bukmachera?

Wygrana z takiego zakładu oczywiście zostanie wypłacona na konto główne po obrocie depozytem.

Szczegóły promocji. 

Komentarze

komentarzy