Ponferradina – Mallorca 🇪🇸 Typy, kursy (30.05.2021)

Sezon 2020/2021 Ponferradina zakończy rywalizacją z Mallorcą na własnym obiekcie. Goście już jakiś czas temu zagwarantowali sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Ponferradina – Mallorca zapowiedź (niedziela, 21:00)

Bardzo słaby finisz sezonu sprawił, iż Ponferradina straciła szansę na wywalczenie sobie play-offów o awans do LaLiga. Wystarczy powiedzieć, że ekipa z Estadio El Toralin przegrała aż cztery z pięciu ostatnich meczów. Obecnie Ponferradina jest na ósmym miejscu w tabeli i może jedynie powalczyć o zachowanie tej lokaty.

Zarejestruj się w Noblebet 

Z LaLiga wita się natomiast Mallorca, która zajmuje drugą lokatę i posiada bezpieczną, jedenastopunktową przewagę nad trzecim Leganes. Sympatycy zespołu mogą być zadowoleni z formy swoich ulubieńców. Mallorca zdobyła aż trzynaście punktów w pięciu ostatnich meczach.

Ponferradina po raz ostatni mierzyła się z Mallorcą 8 listopada. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem tej drugiej ekipy, która wygrała aż 3:0.

Ponferradina – Mallorca kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Mallorca. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.67. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.6. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.15.

Ponferradina – Mallorca fakty meczowe

  • Ponferradina zdobyła pięć punktów w pięciu ostatnich meczach u siebie
  • Mallorca zanotowała jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich wyjazdowych potyczkach
  • W dwóch z pięciu ostatnich meczów u siebie Ponferradina zachowała czyste konto

Ponferradina – Mallorca typy

Obie ekipy podchodzą do tego spotkania bez większej presji. Mając na uwadze aktualną formę gości, spodziewamy się, iż Mallorca sięgnie po trzy punkty.

Ponferradina – Mallorca | Typ: Mallorca wygra mecz 1.67 @ Noblebet

Ponferradina – Mallorca | Typ: Mallorca powyżej 1.5 bramki 1.8 @ Noblebet 

Komentarze

komentarzy