Ponownie wraca temat transferu Roberta Lewandowskiego do Premier League!

Na przestrzeni ostatnich lat Roberta Lewandowskiego niejednokrotnie łączono z przenosinami do Premier League. Najczęściej z grona angielskich ekip wymieniano Chelsea ze względu na relacje agenta naszego kapitana – Piniego Zahaviego z londyńskim zespołem. Tym razem, zainteresowanie 33-latkiem wykazuje Manchester United. 

Spekulacje dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego nie miałyby miejsca, gdyby nie sytuacja kontraktowa napastnika. Kapitan reprezentacji Polski ma ważną umowę tylko do końca przyszłego sezonu. Na ten moment zarząd Bayernu nie ustalił warunków nowego kontraktu z przedstawicielami Lewandowskiego.

Lewandowski w Manchesterze United?

Jeśli negocjacje zakończą się niepowodzeniem, transfer Roberta Lewandowskiego stanie się prawdopodobny. Bayern Monachium z pewnością nie zamierza dopuścić do sytuacji, w której 33-latek odszedłby z klubu na zasadzie wolnego transferu.

Jakie zespoły mogą być zainteresowane sprowadzeniem polskiego snajpera? Jak twierdzi Christian Falk z BILD, Robert Lewandowski mógłby trafić do Premier League, gdyż sytuację Polaka bacznie obserwuje Manchester United. Zespół z Old Trafford jest zainteresowany zrealizowaniem transferu z udziałem Lewandowskiego.

Komentarze

komentarzy