Porto – Maritimo 🇵🇹 Typy, kursy (30.01.2022)

Mecz Dawida z Goliatem. Zdecydowanym faworytem tego meczu będą gospodarze. Do tej pory wygrali wszystkie domowe mecze. Nie widać pół powodu, by ekipa z Madery jako pierwsza miała wyjeżdżać z punktami z Estadio do Dragao.

Porto – Maritimo zapowiedź (niedziela, 21:30)

Smoki to zdecydowany lider ligi. Sześć punktów nad Sportingiem i dziewięć nad Benfiką. To spora przewaga na tym etapie sezonu. Zawdzięczają ją niemal bezbłędnej grze. Dość powiedzieć, że ich bilans obecnie to 17-2-0! Jedyne dwa remisy to efekt wyjazdów. Warto dodać, że jeden z nich miał miejsce do Funchal, gdy grali z Maritimo. Na początku sezonu było 1:1. Teraz czas się zrewanżować, nawet w sytuacji, gdy mają osłabienia związane z powołaniami do reprezentacji.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Maritimo to ekipa środka tabeli, ale w ostatnich tygodniach jest w niezłej formie. Trzy wygrane i remis to ich obecna seria. Gdyby doliczyć kolejne spotkania, to od końcówki listopada notują bilans 5 wygranych, 2 remisy i jedna porażka. To ostatnie odniesione z Benfiką na Estadio da Luz. Krótko mówiąc dźwignęli się po wcześniejszej fatalnej serii. Czy to wystarczy do ogrania lidera? Może być trudno.

Porto – Maritimo kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Porto wygra, kurs: 1,16
  • Maritimo wygra, kurs: 19,00
  • Remis, kurs: 7,00

Porto – Maritimo fakty meczowe

  • Spotkanie lidera z 9. drużyną ligi portugalskiej. Gospodarze mają 53pkt i sześć przewagi nad wiceliderem – Sportingiem. Goście 24.
  • Porto u siebie wygrało wszystkie mecze i notuje bilans bramkowy 25:5
  • Porto wygrało 14. ostatnich meczów we wszystkich portugalskich rozgrywkach
  • W pierwszym meczu tych ekip padł remis 1:1

Porto – Maritimo typy

Zdecydowane dwa typy na gospodarzy. Nie powinni mieć problemów z dużo niżej notowanym rywalem.

Typ: Porto i powyżej 2,5 bramki @ 1,62 LV BET

Typ: Porto wygra do 0 @ 1,50 LV BET

Komentarze

komentarzy