Portugalia – Azerbejdżan. Typy, kursy (24.03.2021)

Portugalia poszuka swojego pierwszego zwycięstwa w rozpoczynających się eliminacjach do Mistrzostw Świata w starciu z Azerbejdżanem. Nietrudno jest w tej konfrontacji wskazać zdecydowanego faworyta i pytanie wydaje się nie „czy?”, ale „jak wysoko?” Portugalii uda się pokonać swoich rywali.

Portugalia – Azerbejdżan zapowiedź (środa, 20:45)

Ostatnie mecze w wykonaniu reprezentacji Portugalii były naprawdę dobre. Ekipa Fernando Santosa regularnie wygrywała i w zasadzie do samego końca walczyła o awans do turnieju finałowego Ligi Narodów. W decydującym spotkaniu drużyna z Półwyspu Iberyjskiego przegrała jednak 0:1 z Francją i to właśnie Trójkolorowi zagrają z trzema innymi reprezentacjami o zwycięstwo w drugiej edycji Ligi Narodów. Portugalczycy mogą być mimo wszystko zadowoleni, gdyż przebudowa kadry idzie w bardzo dobrym kierunku, a mieszanka młodości z doświadczeniem zdaje egzamin.

Azerbejdżan z kolei bardzo rzadko może cieszyć się ze zwycięstw. Biorąc pod uwagę ostatnich dziesięć pojedynków tylko raz schodzili z boiska w glorii zwycięzców. Rywalizacja w dywizji C Ligi Narodów była dla nich mocno rozczarowująca, gdyż zmagania zakończyli oni z tylko jednym zwycięstwem. Dobrą wiadomość może natomiast stanowić uniknięcie spadku do dywizji D, a także czyste konta w swoich czterech ostatnich konfrontacjach.

Portugalia – Azerbejdżan kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Portugalii, kurs: 1.04

– remis, kurs: 16.00

– zwycięstwo Azerbejdżanu, kurs: 62.65

Portugalia – Azerbejdżan nasze typy

Trudno dziwić się kursom wystawionym przez bukmacherów na to spotkanie. Portugalczycy są w gazie i dysponują ogromnym bogactwem kadrowym. Odpowiednie wejście w rytm eliminacyjny jest bardzo ważne, więc nie spodziewamy się jakiegokolwiek odpuszczania przez gospodarzy. Typujemy wysokie zwycięstwo Portugalczyków.

Portugalia – Azerbejdżan | Typ: Portugalia wygra (handicap -3) @1.92 BETFAN

Portugalia – Azerbejdżan | Typ: Ronaldo zdobędzie pierwszą bramkę @2.06 BETFAN

 

Komentarze

komentarzy