🇵🇹 Portugalia – Luksemburg 🇱🇺 Typy, kursy (12.10.2021)

Mecz Portugalia – Luksemburg będzie dla gospodarzy okazją do powrotu na czele stawki w grupie A w eliminacjach do mundialu. Potknięcie w tym starciu może sporo kosztować Ronaldo i spółkę, więc Portugalczycy z pewnością od początku spotkania ruszą po zwycięstwo.

Portugalia – Luksemburg zapowiedź (wtorek, 20:45)

Po pięciu rozegranych meczach, za sprawą czterech wygranych i jednego remisu, Portugalia zajmuje drugie miejsce w grupie A eliminacji do mistrzostw świata, tracąc do liderującej Serbii (która rozegrała jeden mecz więcej) jeden punkt. Tylko zwycięstwo z Luksemburgiem daje więc gospodarzom komfort przed kolejnymi spotkaniami.

Zarejestruj się w Totalbet!

Portugalia to absolutny faworyt wtorkowej konfrontacji, jednak gospodarze zdecydowanie nie powinni lekceważyć swojego rywala. Luksemburg jest w ostatnim czasie dosyć wymagającym przeciwnikiem, który nie pozwala sobie wbijać dużej liczby goli. Ostatnio przekonała się o tym Serbia, która pokonała najbliższych rywali Portugalczyków tylko 1:0.

Portugalia – Luksemburg kursy bukmacherów

Zdecydowanymi faworytami meczu na Estadio Algarve są gospodarze. Wygraną Portugalii TOTALbet wystawił z kursem 1.09. Zwycięstwo Luksemburga znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 27.00, a remis z kursem 11.00.

Portugalia – Luksemburg fakty meczowe

  •  5 ostatnich spotkań Portugalii: 4 wygrane, 1 porażka, bilans bramkowy: 11-3
  • 5 ostatnich spotkań Luksemburga: 1 wygrana, 1 remis, 3 porażki, bilans bramkowy: 4-8

Portugalia – Luksemburg nasze typy

Każdy inny wynik niż wygrana Portugalii byłby w tym spotkaniu sensacją. Spodziewać można się więc, że Portugalia sięgnie po zwycięstwo zdobywając przynajmniej kilka bramek.

Portugalia – Luksemburg | Typ: Portugalia i ponad 2.5 goli @1.30 TOTALbet

Portugalia – Luksemburg | Typ: Portugalia ponad 2.5 goli @1.48 TOTALbet