Poszukiwany klubowy tatuażysta

tev

Amerykański klub z Major League Soccer Philadelphia Union wyznacza nowe trendy. Działacze postanowili zatrudnić klubowego tatuażystę. 

Świat ma to do siebie, że cały czas się rozwija, dzięki czemu powstają nowe miejsca pracy. Podobnie jest w futbolu. Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o dyrektorze zajmującym się zawodnikami wypożyczonymi. Taka posada powstała w Swansea. Tym razem Philadelphia Union na swojej stronie klubowej zamieściła ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że szuka klubowego tatuażysty.

Zdaniem klubu nie ma w tym nic śmiesznego i nowy projekt robiony jest na poważnie. Klubowi pracownicy biurowi zauważyli, że od dłuższego czasu piłkarze przychodzą z zapytaniem o dobrego tatuażystę. Ponadto tatuaże stały się bardzo modne i ważne w sferze sportu, stąd taki pomysł.

Aby odzwierciedlić miłość do piłki nożnej i tatuaży poszukujemy pierwszego klubowego tatuażysty. Zgłaszać mogą się zarówno pojedyncze osoby jak i salony tatuażu. Każdy członek naszego klubu będzie mógł przyjść i zrobić sobie u Ciebie tatuaż. Oferta będzie skierowana zarówno dla kibica, pracownika biurowego, jak i piłkarzy. Oczywiście tatuaże nie będą musiały być związane tylko z naszym klubem.

Wiceprezes do spraw marketingu, Doug Vosik, podkreśla, że jest to niezwykle ekscytująca sprawa i rekrutacja zacznie się natychmiast. Poszukiwany jest tatuażysta z szeroką gamą możliwości, ktoś, kto potrafi wykonać wszystko, co tylko klient zapragnie.

 

Komentarze

komentarzy