Poważna kontuzja Krzysztofa Piątka. Występ na Euro pod dużym znakiem zapytania!

Piątek

Bardzo źle zakończył się mecz Krzysztofa Piątka z Schalke. Polak opuścił murawę w drugiej połowie rywalizacji z powodu kontuzji. Badania wykazały, iż 25-latek doznał złamania kostki. Ten uraz wyklucza snajpera Herthy do końca sezonu. Pod znakiem zapytania stoi występ na Euro 2020.

Choć Krzysztof Piątek przeplata dobre mecze z bardzo słabymi występami, to napastnik berlińskiej ekipy bez wątpienia uważany był za pewniaka w kontekście wyjazdu na Euro 2020. Potwierdzały to chociażby mecze eliminacyjne do mistrzostw świata. Piątek zagrał w dwóch pojedynkach od pierwszej minuty, natomiast w jednym starciu wszedł z ławki rezerwowych.

Poważna kontuzja Piątka

Przez najbliższy czas Krzysztof Piątek nie zamelduje się na murawie. W czwartek Hertha BSC poinformowała za pośrednictwem swoich mediów, iż Krzysztof Piątek podczas meczu z Schalke doznał złamania kostki, co oznacza, iż nie wystąpi już w żadnym spotkaniu tego sezonu.

Pod znakiem zapytania stoi naturalnie wyjazd Piątka na Euro 2020. Przy tego typu urazie, trudno wyobrazić sobie, by za miesiąc Krzysztof Piątek był w 100% gotowy do gry.