Poważny kandydat do nagrody Puskasa. Genialny gol Valentino Lazaro w starciu z Bayerem! [WIDEO]

W 2020 roku padło wiele pięknych bramek. Do tego grona z pewnością możemy zaliczyć trafienie Valentio Lazaro w rywalizacji z Bayerem. Wypożyczony z Interu do Borussii Moechengladbach 24-letni Austriak popisał się pięknym „skorpionem”, pakując futbolówkę do siatki.

Od momentu transferu do Interu, kariera Valentino Lazaro stoi w miejscu. Grywający na prawej stronie boiska zawodnik rozegrał kilka spotkań w Serie A, a następnie został wypożyczony do Newcastle. W ekipie „Srok” Lazaro nie zabłysnął, dlatego piłkarz wrócił do Mediolanu. Antonio Conte nie naciskał jednak na pobyt piłkarza w drużynie podczas sezonu 2020/2021, dlatego Valentino wrócił do Bundesligi.

Piękny gol Valentino Lazaro

Z powodu kontuzji, Valentino Lazaro nie wystąpił w pierwszych meczach niemieckiej ekstraklasy. 24-latek wrócił na boisko podczas rywalizacji z RB Lipsk. Gracz Borussii dostał także kilkadziesiąt minut w potyczce z Bayerem Leverkusen. Lazaro wykorzystał ten czas.

Ujęcie z innej kamery:

Austriak popisał się przepięknym „skorpionem”, pakując piłkę do siatki. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to poważny kandydat do nagrody Puskasa.

Komentarze

komentarzy