Powraca temat transferu Roberta Lewandowskiego

W trakcie swojej kariery w Bundeslidze, Robert Lewandowski był niejednokrotnie łączony z przenosinami do Realu Madryt. Wygląda na to, że ten temat nie zniknie. Według ostatnich doniesień hiszpański mediów, kapitan naszej kadry wyraził chęć przenosin do ekipy „Królewskich”, dlatego odrzuca oferty nowego kontraktu od Bayernu.

Sytuacja Roberta Lewandowskiego w Monachium jest bardzo ciekawa. Umowa naszego napastnika obowiązuje tylko do końca czerwca 2023 roku. Na ten moment w mediach nie pojawiła się żadna informacja o pozytywnych rozmowach na linii Lewandowski-Bayern. Niewykluczone, że ekipa z Monachium zdecyduje się na sprzedaż swojego najlepszego snajpera, by uzyskać środki na transfer nowego zawodnika.

Lewandowski w Realu Madryt?

Jak twierdzi „AS”, brak porozumienia w sprawie przedłużenia umowy jest efektem postawy Roberta Lewandowskiego. Polak ma być otwarty na przeprowadzkę do Realu Madryt i liczy na to, że „Królewscy” odpuszczą transfer Haalanda.

Robert Lewandowski rozgrywa kolejny genialny sezon w barwach „Bawarczyków”. 33-latek strzelił łącznie 35 goli oraz zanotował 3 asysty w 29 spotkaniach.

Komentarze

komentarzy