Wielki powrót Twarowskiego i Smokowskiego. Znów zapinamy pasy

Poprzedni rok był szokujący dla wszystkich, dla których weekend od lat był tożsamy z klapnięciem na fotelu, włączeniem telewizji i delektowaniu się najlepszymi rozgrywkami wraz z ulubionymi komentatorami. Stacja po stopniowym wykruszaniu się kolejnych rozgrywek, straciła prawa do LM i LE. Jakby tego było mało, została zostawiona przez Andrzeja Twarowskiego i Tomasza Smokowskiego – bez wątpienia największe gwiazdy stacji, do tego prowadzących Ligę+ Extra.

Dla fanów był to ogromny szok, a dla wielu ostateczny powód do pożegnania się z platformą. W końcu trudno było sobie wyobrazić cotygodniowe pojedynki Premier League bez komentarza pana Andrzeja, który w pewien sposób owdowił Rafała Nahornego, kończąc tym samym z legendarnym duetem.

Początkowo dużo mówiło się, że panowie zajmą się pracą na serwisie Youtube, jednak teraz mamy już pewność odnośnie ich decyzji. Z dniem 1.02.2018 rusza nowe internetowe radio sportowe, czyli zapinamypasy.pl. Redaktorem naczelnym nowej rozgłośni będzie Michał Gąsiorowski, przez lata związany z „Trójką”, a obecnie pracujący w Eleven Sports. Jego zastępcą ma być dziennikarz sportowy Mikołaj Kruk, związanym od 2012 roku z Radiem Zet.

W najbliższej przyszłości do stacji dołączą Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski. Nie jest to możliwe w tym momencie, ze względu na obowiązujący jeszcze zakaz konkurencji. Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem jest spółka Remes Sport SA.

Ciekawe, jak w czasach Youtube’a i vlogów przyjmie się internetowe radio. Wielkimi krokami zbliża się również debiut drugiej wielkiej sportowej rozgłośni w sieci, tym razem za sprawą Krzysztofa Stanowskiego, założyciela Weszło. Przyszłość pokaże, kto wyjdzie na tym lepiej, ale akcja #zapinamypasy już robi swoje. Będziecie słuchali?

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy