Pozostaje walka o Ligę Europy. Potencjalni rywale Legii w trzeciej rundzie eliminacji!

Trudno nie mówić o rozczarowaniu. Legia Warszawa odpadła z kwalifikacji Ligi Mistrzów, przegrywając 0:2 na własnym obiekcie z Omonią Nikozja. Mistrz Polski pozostaje jeszcze w grze o europejskie puchary. Piłkarze „Legionistów” zagrają bowiem w trzeciej rundzie eliminacyjnej do LE. Oto lista potencjalnych przeciwników.

To w końcu miał być ten rok, tymczasem jest jak zwykle. Legia Warszawa nie zdołała załapać się do fazy grupowej LM. Co więcej, podopieczni Aleksandara Vukovicia zakończyli przygodę z tymi prestiżowymi rozgrywkami na drugiej rundzie kwalifikacyjnej. Zespół Omonia Nikozja okazał się za mocny.

Potencjalni rywale w LE

W związku z obowiązującymi zasadami, Legia Warszawa „przeskakuje” do rywalizacji w Lidze Europy. Zespół ze stolicy Polski rozpocznie zmagania od trzeciej rundy kwalifikacyjnej. Poznaliśmy potencjalnych rywali.

Piłkarze „Legionistów” mogą zmierzyć się z następującymi drużynami: Dundalk (Irlandia), Astana (Kazachstan), Djurgarden (Szwecja), Flora (Estonia), Riga (Łotwa), Linfield (Irlandia Północna), Buducnost (Czaronogóra), Dinamo Tbilisi (Gruzja), Slovan (Słowacja), Fola (Luksemburg). Jest także możliwość, iż polskiej drużynie zostanie przyznany wolny los.

Dobry znajomy

W gronie potencjalnych przeciwników znajduje się zespół Linfield. Jak wiadomo, Legia rywalizowała z tą drużyną w pierwszej rundzie eliminacyjnej do LM. Choć warszawski klub był niekwestionowanym faworytem, to piłkarze Vukovicia mieli ogromne problemy.

 

Komentarze

komentarzy