Pozytywne wieści w sprawie stanu zdrowia Abdelhaka Nouriego!

Lipiec rok 2017, mecz towarzyski. Okres, w którym drużyny przygotowują się do nowego sezonu. Nikt nie spodziewał się, że w trakcie spotkania Ajaksu z Werderem Brema będziemy świadkami wielkiej tragedii. Podczas występu, Abdelhak Nouri stracił przytomność w wyniku arytmii serca. Stan zdrowia 22-latek uległ poprawie, co potwierdził brat holenderskiego zawodnika.

Wielu ekspertów wróżyło Nouriemu świetlaną przyszłość. Abdelhak świetnie radził sobie w meczach zespołu U-21. Nic dziwnego, że Peter Bosz pod koniec sezonu 2016/2017 zaczął regularnie wpuszczać zawodnika na murawę. Kolejna kampania miała znacznie wpłynąć na karierę zawodnika.

Niestety, wszelkie plany poszły w kąt. Utrata przytomności w wyniku arytmii serca przyspawała Abdelhaka Nouriego do szpitalnego łóżka. Nieco ponad rok, od bardzo przykrej sytuacji, Holender odzyskał przytomność. Promyk pozytywnej nadziei nie wpłynął jednak specjalnie na stan zdrowia piłkarza.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Ostatnie doniesienia w sprawie 22-latka są niezwykle obiecujące. Brat zawodnika wyznał bowiem w rozmowie z mediami, iż piłkarz nie jest już w śpiączce – Abdelhak nie jest w śpiączce, nie śpi i wykonuje podstawowe czynności. Nie może jednak wstać z łóżka. Tym samym jest bardzo zależny od nas.

W tym miesiącu światło dzienne ujrzy książka poświęcona holenderskiemu piłkarzowi. Z pewnością odkryje ona historię powrotu Nouriego do zdrowia.

Komentarze

komentarzy