Pozytywne wieści z Monachium. Robert Lewandowski wrócił na boisko treningowe! [WIDEO]

W kluczowym momencie sezonu Robert Lewandowski doznał kontuzji, która wykluczyła go już ze starcia z Lipskiem w Bundeslidze czy meczu z PSG w Lidze Mistrzów. W kontekście sytuacji zdrowotnej polskiego napastnika, pojawiły się pozytywne sygnały. Snajper Bayernu wrócił bowiem do treningów biegowych w ośrodku treningowym „Bawarczyków”. Na występ w rewanżowej potyczce z PSG nie ma jednak szans.

Zarówno kibiców reprezentacji Polski, jak i sympatyków Bayernu bardzo zaniepokoiła sytuacja ze starcia „Biało-Czerwonych” z Andorą. Robert Lewandowski zszedł bowiem z murawy, ewidentnie narzekając na ból. Choć wstępne prognozy zakładały, iż 32-latek będzie niedostępny tylko przez kilka dni, to szczegółowe badania wykazały, że Lewandowski opuści kilka ważnych spotkań, w tym dwumecz z PSG.

Lewandowski wraca do pierwszych treningów

Do tej pory Robert Lewandowski opuścił mecze z Lipskiem, PSG oraz Unionem Berlin. Polaka zabraknie także w rewanżowej potyczce z francuską ekipą w Paryżu. Można jednak odebrać pozytywne sygnały co do najbliższego ligowego starcia.

Lewandowski pojawił się bowiem w poniedziałkowy poranek w ośrodku treningowym Bayernu, gdzie wykonał pierwsze sesje biegowe. Nadal pod znakiem zapytania stoi występ Roberta w meczu z Wolfsburgiem. Być może Polak będzie gotowy na starcie z Bayerem. Tym samym 32-latek miałby szansę wystąpić w pięciu ostatnich ligowych kolejkach. Jest to o tyle istotne, gdyż jak wiadomo, Robert Lewandowski walczy o pobicie rekordu Gerda Muellera.