Premierowe trafienie Arkadiusza Milika w Juventusie! [WIDEO]

W środowy wieczór Juventus rozgrywał mecz w ramach 4. kolejki Serie A. „Stara Dama” wygrała ze Spezią 2:0. Premierowe trafienie w doliczonym czasie gry zanotował Arkadiusz Milik. Niestety, już w pierwszej połowie starcia boisko opuścił Wojciech Szczęsny, który nabawił się kontuzji.

Mecz otworzył Dusan Vlahovic, który zanotował drugie spotkanie z rzędu, w którym zdobył bramkę z rzutu wolnego. Tuż przed końcem pierwszej połowy Wojciech Szczęsny opuścił boisko z powodu kontuzji. Najprawdopodobniej mowa o urazie prawej kostki.

Premierowe trafienie Arkadiusza Milika

Pod koniec meczu na murawie zameldował się Arkadiusz Milik, który w doliczonym czasie gry zdobył premierową bramkę dla „Starej Damy”.

Juventus wygrał mecz 2:0. W ekipie gości wystąpili Kiwior, Reca i Drągowski. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra postawa Jakuba Kiwiora.