Prezes klubu w ramach zemsty przespał się z żoną sędziego

Brazylia darmowe

Brazylijskie media kilka dni temu podały, szokującą informację. Prezes Cruzeiro w ramach zemsty za faworyzowanie Atletico Mineiro przespał się z… żoną sędziego. 

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Niespotykana zemsta prezesa Cruzeiro

W Europie taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, ale wydarzenia tej historii rozgrywają się w Brazylii. Felipe Fernandes Lima sędziował mecz Cruzeiro z Atletico Mineiro, który odbył się 2 kwietnia 2022 roku. Klub w którym gra Hulk wygrał 3:1, a sposób sędziowania nie przypadł do gustu prezesowi Cruzeiro – Sergio Santosowi Rodriguezowi.

Znalazł nietypowy sposób na zemstę, postanowił uwieść żonę sędziego! Brazylijskie media są zgodne i według ich doniesień prezes przespał się z partnerką Felipe. Para została także przyłapana przez media w jednym z nocnych klubów, gdzie nie szczędzili sobie uczuć. Sergio tak chciał się zemścić, że nie zważał na to iż jest żonaty i ma trójkę dzieci.

Od tego czasu pamiętnego spotkania rozegrano dwa mecze między Cruzeiro, a Atletico Mineiro. W jednym z nich padł remis, a w drugim triumfowali piłkarze Atletico Mineiro. Kolejny bezpośredni pojedynek odbędzie się 18 października o 22:00.

Komentarze

komentarzy