Bukmacher rozdaje 50 zł za KAŻDEGO gola w meczu Atalanta – Juventus

Serie A od kilku lat chce zerwać z łatką defensywnej ligi. W ostatnim czasie na włoskich boiskach pada bardzo dużo bramek i często możemy oglądać emocjonujące spotkania. Czy podobnie będzie w potyczce Atalanty z Juventusem? Mamy taką nadzieję. 

Spotkania Atalanty zazwyczaj są istnym rollercoasterem. System gry Gian Piero Gasperiniego jest widowiskowy dla oka, a to przekłada się na liczbę bramek. W ostatnim pojedynku z Fiorentiną łącznie ujrzeliśmy aż pięć trafień, co po raz kolejny potwierdziło, że ich defensywa nie należy do monolitu. W niedzielę czeka ich starcie z Juventusem, który ma za sobą solidny okres. Gracze Maxa Allegriego awansowali do półfinału Pucharu Włoch, a także utrzymali miejsce w TOP 4. Co ciekawe, Atalanta znajduje się w tabeli właśnie za plecami Juve, więc to spotkanie ma dodatkowy smaczek.

Z okazji tego spotkania bukmacher Superbet przygotował promocję. Każdy gracz, który spełni jej warunki, niezależnie od tego czy kupon wejdzie czy też nie, otrzyma 50 zł za każdego gola w tym spotkaniu.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? 

  • Zarejestrować się z TEGO linka. 
  • Wpłacić na konto Superbet minimum 50 zł.
  • Obstawić zdarzenie z meczu Atalanta – Juventus ze standardowej oferty po minimalnym kursie 1,60 za 50 zł. 

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Komentarze

komentarzy