Promocja Betclic „Pewny zakład” okazją na zgarnięcie bonusu podczas meczów Ligi Mistrzów!

W związku ze zbliżającymi się meczami Ligi Mistrzów, Betclic przygotował dla swoich graczy nową promocję „Pewny Zakład” (szczegóły TUTAJ). Aby dołączyć do promocji należy kliknąć „DOŁĄCZ TUTAJ”, znajdujące się pod grafiką promocji i postawić zakład wielokrotny z co najmniej 5 zdarzeniami na najbliższe mecze Ligi Mistrzów, z min. kursem całkowitym 5.00, za stawkę 20 zł lub wyższą. Jeśli jeden zakład na kuponie okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki na konto bonusowe do 40 zł.

Promocja Pewny Zakład, łączy się z promocją Multi+, która pozwala zwiększyć wygrane na kuponach wielokrotnych aż do 50%. Spełniając minimalne warunki udziału w promocji Pewny Zakład, tzn. typując 5 zdarzeń na kuponie wielokrotnym, w przypadku wygranej gracie bez połowy podatku. Ale wystarczy zwiększyć kupon o jedno zdarzenie i w przypadku wygranej, nie zostaniecie obciążeni kwotą podatku, a jeśli jedno zdarzenie okaże się być nietrafione, dzięki „Pewny Zakład”, zostanie Wam zwrócona stawka nawet do 40 zł! Poniżej znajduje się propozycja kuponu od Betclic na nadchodzące mecze Ligii Mistrzów:

W przypadku wygranej, jej wartość zostanie zwiększona o 14% z Multi+ (90,68 zł) i całkowita wygrana wyniesie 826,36 zł. Za ten sam kupon, STS w przypadku wygranej zapłaci 711,04 zł (115,32 zł mniej), a Fortuna 721,60 zł (104,76 zł mniej)!

Komentarze

komentarzy