Pewniak na weekend? Postaw 5 zł na gola Lewego i zgarnij 220 zł!

Der Klassiker w Niemczech zawsze wzbudza wielkie emocje. Nie inaczej będzie tym razem. Już w sobotę Bayern może bowiem przypieczętować mistrzowski tytuł na własnym stadionie. Czy wkład w ten sukces będzie miał Robert Lewandowski?

Trzeba przyznać. że Polak uwielbia zdobywać bramki przeciwko BVB. W swojej karierze podczas 25 spotkań z tym rywalem zdobył aż 26 goli. Czy podobnie będzie tym razem? Podczas tego sezonu polski napastnik dwukrotnie zdobył po dwie bramki w meczach z Borussią Dortmund, więc patent na tego rywala nadal ma.

Z okazji tego spotkania BETFAN przygotował specjalną promocję dla swoich graczy – kurs 50.00 na gola reprezentanta Polski. Przy wygranej i stawce 5 zł, zgarniasz 220 zł na konto główne. Jakie są warunki promocji?

  1. Założenie konta z kodem GRAMGRUBO w BETFAN lub za pomocą TEGO linka.
  2. Dokonaj depozytu min. 55 zł na konto główne. Zagraj za 50 zł zakład z oferty BETFAN. Jeśli zakład ci nie wejdzie, to otrzymasz zwrot postawionej stawki.
  3. Następnie za 5 zł postaw na gola Lewandowskiego ze specjalnej zakładki (pamiętajcie o tym – to bardzo ważne) dostępnej TUTAJ. Kupon z jednym zdarzeniem za 5 zł.
  4. Jeśli twój typ okaże się prawidłowy, zgarniesz 220 zł na KONTO GŁÓWNE. Pieniądze są zatem gotowe do wypłaty.
  5. Dodatkowo dostajesz 60 zł freebetu na grę. Łącznie zatem możesz zgarnąć 330 zł na dobry początek.

Komentarze

komentarzy