Specjalna promocja na mecz Polska – San Marino. 30 zł za każdego gola!

Przed nami mecz Polaków, w którym zwyczajnie musimy spodziewać się wielu bramek. Nasi kadrowicze zmierzą się bowiem z San Marino, czyli z rywalem z niższej półki. Ile konkretnie zobaczymy goli w tym starciu? Mamy nadzieję, że jak najwięcej. Wszystko za sprawą specjalnej promocji bukmachera na to starcie. 

Polska – San Marino gwarantem goli

Poprzednie spotkania San Marino z Polską kończyły się wysokimi wynikami. W pierwszym meczu padło 8 bramek, a w poprzednich starciach oglądaliśmy odpowiednio 6, 5 i 10 goli. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki wynik powtórzyć także w sobotę. Robert Lewandowski jest w doskonałej formie, a z pewnością w wyśrubowaniu wyniku pomogą mu także jego koledzy.

To idealny moment na skorzystanie z promocji Superbet. Za każdego gola bukmacher wypłaci bowiem graczom 30 zł w formie bonusu. Jeśli zatem zobaczymy tyle samo bramek, co w poprzedniej potyczce tych reprezentacji, to gracze zgarną 210 zł. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

  • Zarejestrować się z TEGO linka. 
  • Dokonać wpłaty 50 zł
  • Obstawić mecz Polska – San Marino na jakiekolwiek zdarzenie ze standardowej oferty po minimalnym kursie 1,60. 

To wszystko – jeśli zagracie taki kupon, wówczas niezależnie od tego czy wejdzie czy też nie, otrzymacie 30 zł w formie bonusu za każdego gola w tym spotkaniu. Pozostałe informacje o promocji dostępne są pod TYM adresem.