Przedstawiciel Juventusu potwierdza. Trwają rozmowy w sprawie wielkiej wymiany!

Jedną z ciekawszych wymian w trakcie letniego okna transferowego mogą przeprowadzić Barcelona oraz Juventusu. Do Hiszpanii miałby przenieść się Miralem Pjanic, natomiast w Turynie zameldowałby się Arthur. Jak przyznał przedstawiciel „Starej Damy”, trwają rozmowy w tej sprawie.

Od dłuższego czasu media spekulują na temat możliwej wymiany między tymi klubami. Przeprowadzanie negocjacji utrudniał Arthur, który niechętnie spoglądał na przenosiny do Serie A. Według informacji Di Marzio, stanowisko pomocnika  „Dumy Katalonii” uległo nieco zmianie. Wszystko za sprawą oferty Juventusu. Włoski zespół jest w stanie zaproponować piłkarzowi znacznie większe zarobki, niż Arthur otrzymuje w Barcelonie.

Trwają rozmowy

W wywiadzie dla Sky Sport Italia, Fabio Paratici wyznał, że obie strony od jakiegoś czasu prowadzą rozmowy w tej sprawie – Często rozmawialiśmy z Barceloną. Obecnie obie ekipy mają przed sobą ważne mecze, więc negocjacje nieco przystopowały. 

Termin nie jest najważniejszy

Niektóre media sugerowały, iż obie strony chcą sfinalizować transakcję jeszcze przed 1 lipca. Paratici oznajmił, iż termin nie odgrywa najważniejszej roli – Nie chodzi o to, by przeprowadzić wymianę do 30 czerwca. Najistotniejsze jest porozumienie między stronami. Dodatkowo muszą zgodzić się piłkarze. Daty nie są najważniejsze.

 

Komentarze

komentarzy