Przyszły ojczym Neymara z nieudaną przygodą piłkarską. „Był ograniczony technicznie i taktycznie”

Podczas gdy Polacy świętowali przy rodzinnym stole, to media w Hiszpanii i Brazylii relacjonowały o pewnych zmianach w rodzinie Neymara. Mowa oczywiście o nowym chłopaku 52-letniej matki piłkarza, która związała się z dużo młodszym mężczyzną. Jak się okazuje także byłym piłkarzem.

Tiago Ramos obecnie odnajduje się w pracy modela, ale za sobą ma także piłkarską przeszłość. 22-latek był zawodowym piłkarzem na trzecim poziomie rozgrywkowym w Brazylii, zanim trafił do najwyższej ligi regionalnej. Nowa gwiazda mediów występowała między innymi dla Villafranki oraz Calamonte. Jeden z jego byłych trenerów, Jose Manuel Cisneros, scharakteryzował byłego piłkarza.

– Byliśmy w sytuacji, w której mogliśmy awansować na trzecie miejsce w tabeli Właśnie dlatego postanowiliśmy wkroczyć na rynek. Do zespołu wówczas przyszedł Tiago Ramos. Był fizycznym okazem, ale to prawda, że ​​kompletnie nie radził sobie taktycznie, a był także dość ograniczony technicznie. Dlatego byłem zaskoczony, że był profesjonalistą w Brazylii.

To nie był koniec kariery piłkarskiej Ramosa. Brazylijczyk zdradził trenerowi, że ma zamiar kontynuować karierę w Hiszpanii, ale wkrótce podpisał kontrakt z Guareną w Brazylii na obecny sezon. W tamtym zespole prowadził go Jose Enrique Pineda, lecz także on nie ma o nim do powiedzenia zbyt wiele dobrego pod kątem piłkarskim.

– Nadal mieszkał w Villafranca, ponieważ miał tam dziewczynę. Kiedy przybył do Guareny, prawie nie mówił. Tutaj zaczęliśmy dostrzegać, że ma problemy osobiste i wpływa to na jego grę. W grudniu dowiedzieliśmy się, że wyjechał do Madrytu, a potem do Paryża.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

To w stolicy Francji najprawdopodobniej poznał Neymara, a następnie jego matkę. Właśnie w taki sposób być może przyszły ojczym zawodnika PSG na dobre zrezygnował z futbolu.

Komentarze

komentarzy