PSG i Manchester United skuszą Sergeja Milinkovicia-Savicia? Prezes Lazio zabrał głos w sprawie Serba

Lazio zbije fortunę na Milinkoviciu-Saviciu?
Lazio zbije fortunę na Milinkoviciu-Saviciu?

Sergej Milinković-Savić już od kilku lat jest łączony z odejściem do topowych europejskich klubów. Mimo to Serb nadal pozostaje w Lazio i bardzo możliwe, że rozpocznie w drużynie z Serie A kolejny sezon.

Bez wątpienia saga związana z odejściem popularnego „SMS-a” mogłaby nabrać tempa po przenosinach Paula Pogby do Madrytu. Kibice „Czerwonych Diabłów” są jednak coraz bardziej przekonani, że Francuz zostanie na kolejny sezon przy Old Trafford. Ole Gunnar Solsksjaer dziś poinformował, że klub nadal pracuje nad dwoma transferami. Czy jednym z nich jest właśnie zawodnik Lazio?

Niektóre raporty sugerowały, że United złożyło dla włoskiej drużyny ofertę w wysokości 72 milionów funtów, podczas gdy prezes klubu oczekiwał minimum 90 milionów. Pracodawca 24-latka jest o tyle w komfortowej sytuacji, ponieważ jakiś czas temu Milinković-Savić przedłużył swoją umowę do 2023 roku.

Stworzyliśmy pewne środowisko, w którym ludzie nie mogą być zmuszani do pracy, jeśli czują się tu za ciasno. Milinkovic-Savic zawsze jednak wykazywał się szczerością i odpowiedzialnością, więc wiem, że to inny przypadek. On zwyczajnie czuje się tutaj dobrze. W zeszłym roku udało mi się oprzeć atakom innych klubów, ale w tym roku miałbym mniej siły, gdyby gracz chciał opuścić nasz klub – stwierdził prezes Lazio, Claudio Lotito.

Oprócz Manchesteru United, o dostępność reprezentanta Serbii zapytali działacze PSG oraz Juventusu. Oba zespoły jednak nie mają zamiaru spełnić wygórowanych żądań władz „Biancocelesti”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy