Pudzianowski kontra Bombardier bez ryzyka. Specjalna promocja bukmachera

Już w sobotę Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Bombardierem. Do tego pojedynku miało dojść już kilka miesięcy wcześniej, ale przeciwnika „Pudziana” z rywalizacji wyeliminowały problemy zdrowotne. Tym razem wszystko jest na dobrej drodze, aby ten pojedynek się odbył. Czy Polak pokona zatem Senegalczyka? 

Oczywiście Pudzianowski jest faworytem tego pojedynku, co pokazują także kursy u bukmacherów. Pamiętajmy jednak, że to tylko sporty walki, a ostatni rywale Mariusza nie prezentowali wybitnego poziomu. Zarówno Jurkowski jak i Milenković nie byli rywalami na jego poziomie, podobnie zresztą jak Erko Jun. Serigne Ousmane Dia także nie jest znany z seryjnych wygrywanych walk, lecz spodziewamy się, że sprawi więcej kłopotów naszemu rodakowi. Jak jednak być pewnym zwycięstwa Pudziana już przed walką?

Z okazji tego wydarzenia, BETFAN przygotował specjalną promocję dla graczy i niezależnie czy Pudzianowski wygra czy też nie, na naszym kuponie takie zdarzenie jest oznaczone jako wygrane. Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej promocji?

  • Założyć konto z tego LINKA 
  • Postawić kupon z minimum czterema zdarzeniami. Kupon musi zawierać typ na wygraną Pudziana 
  • Dokładna stawka kuponu 99 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,40. 
  • Minimalny kurs łączny kuponu 5,50. 
  • Kupon musi zostać rozliczony do 23.10, do godziny 23:59. 

Wynik walki Pudziana będzie traktowany jako wygrana niezależnie od tego, kto wygra w tym starciu. Więcej informacji o promocji pod TYM linkiem.

ZAŁÓŻ KONTO W BETFAN