Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia. Typy, kursy (02.03.2021)

Dwie niespodzianki w ćwierćfinale Pucharu Polski. Są nimi pierwszoligowcy, którzy stają przed ogromną szansą na awans do półfinału. Arka Gdynia jeszcze kilka lat temu sięgała po to trofeum, zaś Puszcza Niepołomice może osiągnąć największy sukces w historii klubu.

Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia zapowiedź (wtorek, 17:30)

Trudno wskazać faworyta tej potyczki. Mimo wszystko wydaję się, że będzie nim Arka Gdynia. Ekipa znad morza wygrała dwa mecze o stawkę w tym roku dobrze wchodząc w 2021. Najpierw odprawili Górnika Łęczna w 1/8 finału, a w lidze rozpoczęli od 1:0 z GKS-em Jastrzębie. Aspiracje gdynian są wysokie, chociaż zdecydowanie bardziej liczą na powrót do Ekstraklasy, niż na ewentualny triumf w Pucharze Polski.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Puszcza Niepołomice to drużyna trochę nieobliczalna. Potrafili pokonać Lechię Gdańsk w 1/8 finału, by na ligową inaugurację przegrać z ostatnią Resovią 1:2. Dla drużyny Tomasza Tułacza jednak to spotkanie może być szansą na… potrójny skalp. Dlaczego? Najpierw Jaguar Gdańsk, potem Lechia, a teraz trzecia drużyna z Trójmiasta do wyeliminowania.

Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Puszcza wygra, kurs: 2,86
  • Arka wygra, kurs: 2,49
  • Remis, kurs: 3,35

Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia typy

Nie spodziewamy się, by to spotkanie miało być strzelaniną z obu stron. Wynik może oscylować wokół remisu i jeśli taki padnie, to raczej 0:0 lub 1:1, aniżeli wysokie wyniki. Podobnie w przypadku wygranej, którejś ze stron – 0:1/1:0 bardzo prawdopodobne.

Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,67 Totolotek

Komentarze

komentarzy