Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (02.05.2021)

W ramach 28. kolejki Fortuna 1 Liga, Puszcza Niepołomice zagra na własnym obiekcie z GKS-em Tychy. Goście cały czas walczą o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy zapowiedź (niedziela, 19:00)

Końcówka sezonu w Niepołomicach nie powinna być specjalnie emocjonująca. Puszcza zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli i ma zarówno dużą stratę do szóstej Arki, jak i bezpieczną przewagę nad GKS-em Bełchatów. W ostatnich pięciu spotkaniach Puszcza Niepołomice zdobyła łącznie pięć punktów, wygrywając z GKS-em Jastrzębie, remisując z Widzewem oraz Górnikiem Łęczna, a także przegrywając z Radomiakiem i Bruk-Betem.

O bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy walczy GKS Tychy. Zespół ze Śląska jest aktualnie na drugim miejscu, ale ma tyle samo punktów co chociażby piąty Górnik Łęczna. W ostatnich pięciu potyczkach GKS Tychy zdobył dziewięć punktów, wygrywając z Arką, Radomiakiem i GKS-em Jastrzębie, a także przegrywając z Koroną i Chrobry Głogów.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Puszcza Niepołomice rywalizowała z GKS-em Tychy 13 lutego. Był to mecz towarzyski, który zakończył się zwycięstwem klubu z Niepołomic 3:1.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest GKS Tychy. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.9. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.1.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy fakty meczowe

  • Puszcza wygrała 2 z 5 ostatnich meczów u siebie
  • GKS Tychy wygrał zaledwie 1 z 5 ostatnich meczów na wyjeździe
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów u siebie Puszcza traciła minimum jednego gola

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy typy

Mając na uwadze walkę GKS-u Tychy o awans, zespół gości powinien wyjść odpowiednio zmobilizowany na ten mecz. Spróbujemy zatem zagrać zwycięstwo GKS-u Tychy po atrakcyjnym kursie.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy | Typ: GKS Tychy wygra mecz 2.55 @ LV BET 

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy | Typ: GKS Tychy powyżej 1.5 bramki 2.85 @ LV BET