Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (09.02.2021)

Pierwszy mecz Totolotek Pucharu Polski w 2021 roku i od razu zmiana miejsca rozgrywania. To zresztą cecha charakterystyczna, gdyż w 1/8 finału tylko trzy mecze odbędą się w miastach, gdzie faktycznie jest siedziba klubu. Na początek Puszcza Niepołomice zagra z Lechią Gdańsk. Mecz odbędzie się Sosnowcu.

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk zapowiedź (wtorek, 14:30)

Pierwotnie mecz miał się odbyć w podkrakowskich Niepołomicach, ale wobec prognoz pogody, spotkanie zostało przeniesione. Sosnowiec, mimo nieobecności Zagłębia na tym etapie zyskał zresztą dwa mecze w 1/8 finału. Na początek mecz Puszcza-Lechia. Kto faworytem? Oczywiście drużyna z Gdańska. Kłopot w tym, że Lechia dość słabo rozpoczęła wiosnę w Ekstraklasie. Najpierw porażka z Jagiellonią, a teraz zaledwie remis z Wartą. Dodajmy, że oba mecze drużyna Piotra Stokowca grała u siebie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Puszcza Niepołomice dopiero za niecałe trzy tygodnie wróci do meczów ligowych. Drużyna Tomasza Tułacza do tej pory rozgrywała jedynie mecze sparingowe, więc trudno wyrokować formę. Kto jednak śledził rozgrywki I ligi, ten wie, że Puszcza to przede wszystkim solidność w tyłach. Fajerwerki, takie jak w meczu z ŁKS-em, to naprawdę rzadkość.

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

Totolotek kursy na to spotkanie ma następujące:

  • Puszcza wygra, kurs: 5,67
  • Lechia wygra, kurs: 1,56
  • Remis, kurs: 4,30

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk typy

Nie spodziewamy się, żeby to było wielkie widowisko. Niby w Sosnowcu zrobili wszystko, co się dało, by mecz doszedł do skutku. Mimo wszystko przy takich warunkach, to może być nudne spotkanie i tego się trzymamy pod kątem goli.

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk | Typ: 0:0 do przerwy @ 2,73 Totolotek

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk | Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,92 Totolotek

 

Komentarze

komentarzy