Puszcza Niepołomice – Radomiak 🇵🇱 Typy, kursy (14.04.2021)

Dość nietypowo, bo w środę o 13:00 odbędzie się zaległe spotkanie I ligi. Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom to starcie dwóch ekip, które są w niezłej dyspozycji. Oczywiście faworytem będą goście walczący o Ekstraklasę, ale przy dobrych wiatrach Puszcza także może trafić do strefy barażowej.

Puszcza Niepołomice – Radomiak zapowiedź (środa, 13:00)

Jedni i drudzy wyróżniają się dobrymi wynikami nie tylko pod względem punktów. Mowa także o dobre wyniki w swoich defensywach. To nie dziwi, skoro po obu stronach są nieźle zapowiadający się młodzi bramkarze. W przypadku Puszczy chodzi o Mateusza Górskiego i Gabriela Kobylaka, zaś w Radomiaku Mateusza Kochalskiego. Niestety trochę to zabija atrakcyjność meczów, ale jest niezwykle skuteczne dla trenerów Tomasza Tułacza oraz Dariusza Banasika.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Radomiak rozpoczął rundę od jednego punktu w dwóch meczach z Widzewem i Chrobrym, ale później już weszli w odpowiednie ryzy. Wygrali trzy kolejne spotkania bez straty gola. O ile triumfy nad GKS-em Jastrzębie(2:0) czy Miedzią(1:0) nie robiły wrażenia, o tyle 3:0 z Górnikiem Łęczna już jak najbardziej. Ale Puszcza Niepołomice także nie odpuszcza. Było 4:0 z Arką Gdynia w lidze, było 2:0 z Chrobrym czy 2:1 w Jastrzębiu, a ostatnio zremisowali z Widzewem na wyjeździe. Teraz jednak czas na powrót do domu, gdzie w ich spotkaniach pada sporo goli!

Fakty meczowe

  • Oba zespoły mają passę trzech meczów bez porażki
  • Radomiak ostatni swój mecz rozegrał 3 kwietnia
  • W trzech domowych meczach Puszczy w 2021 roku padło razem 15 goli

Puszcza Niepołomice – Radomiak kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Puszcza wygra, kurs: 2,93
  • Radomiak wygra, kurs: 2,50
  • Remis, kurs: 2,95

Puszcza Niepołomice – Radomiak typy

Oba zespoły dysponują bardzo solidną defensywą. Być może to nie jest najlepsza zapowiedź tego meczu, ale to nie powinno być porywające widowisko. Dlatego decydujemy się na bezbramkowy remis do przerwy oraz ewentualne zwycięstwo gości w całym meczu, z małym zabezpieczeniem.

Typ: 0:0 do przerwy @ 2,29 Totolotek

Typ: Radomiak (remis=zwrot) @ 1,68 Totolotek

Komentarze

komentarzy