PZPN dotrzymał słowa. Prawdziwe bogactwo dla piłkarskich kibiców ujrzało światło dzienne

 

FOT: laczynaspilka.pl/biblioteka

W połowie lutego sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki zdradził w jednym z wywiadów, że w 2019 roku pojawi się na łamach „Łączy nas piłka” pokaźna biblioteka ze wszystkimi meczami reprezentacji Polski i wieloma innymi dodatkami. Słowo zostało dotrzymane, a dziś ten gigantyczny projekt ujrzał światło dzienne.

Na pierwszy rzut oka cały portal robi wrażenie. Mamy do dyspozycji całe mecze (z oryginalnym komentarzem) z mistrzostw świata, mistrzostw Europy, Igrzysk Olimpijskich czy młodzieżowych imprez. Oczywiście niewielka część z nich w formie skrótów bądź fragmentów, ale większość jest jednak dostępna w całości. Do każdego meczu dodatkowo są przypisane unikalne statystyki, składy, zdjęcia, opis gwiazd tego spotkania czy materiały typu „mundialowe abecadło”. Wszystko podane w intuicyjny i bardzo przejrzysty sposób. Po prostu cudo.

Mało? Pojawiły się także kroniki o nazwie „z polityką w tle”, „historia jednego zdjęcia” oraz „był taki mecz”. Jeśli starsi kibice chcą przypomnieć sobie lata 80 czy 90, to ten portal jest idealną do tego okazją.

Do tego fantastyczna biblioteka multimediów. Fani Grzegorza Laty mogą np. obejrzeć wszystkie jego trafienia dla naszej reprezentacji, a sympatycy Bońka przypomnieć sobie sześć goli strzelonych przez aktualnego prezesa PZPN podczas dwóch mundiali. Są także materiały wideo parad bramkarskich np. Artura Boruca, Łukasza Fabiańskiego i Jana Tomaszewskiego. Jest masa innych atrakcji, ale te musicie odkryć już sami.

Sawicki w jednym z wywiadów zdradził, że portal miał wystartować w pierwszym półroczu 2019 roku. Ten projekt kosztował łącznie kilka milionów złotych, ponieważ do wszystkich relacji trzeba było dotrzeć, a do niektórych z nich nabyć prawa. Do tego obróbka techniczna i przygotowanie całości materiału w wyjątkowej formie. Warto było poczekać tych kilka miesięcy dłużej.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy