PZPN nie może dodzwonić się do Fernando Santosa

Darmowe Stadion

Dziś w nocy media obiegła szokująca informacja. Według doniesień, Fernando Santos może opuścić stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski na rzecz Al-Shabab.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Fernando Santos podzieli los Paulo Sousy?

Cezary Kulesza podczas swojej kadencji nie ma łatwego życia. PZPN w ostatnim czasie doświadcza wielu wpadek wizerunkowych. Polski Związek Piłki Nożnej cały czas jest pod ostrzałem mediów, a kibice mają dość głośnych afer. Jakby tego było mało, dziś w nocy pojawiły się szokujące informacje, że trener Fernando Santos dogadał się z saudyjskim Al-Shabab. Portugalczyk ma rzekomo zrezygnować ze stanowiska selekcjonera i dołączyć do klubu z Saudi Pro League. Dramaturgi sytuacji dodaje fakt, że PZPN próbuje się skontaktować z Santosem. Ten jednak przebywa aktualnie na urlopie i nie odbiera telefonu.

Rzecznik reprezentacji Polski zapewnia, że PZPN podejmuje próby kontaktu z trenerem Fernando Santosem.

Czy Polska awansuje na EURO 2024?

Biało-Czerwoni swój najbliższy mecz rozegrają 07 września. Rywalem Polaków będzie reprezentacja Wysp Owczych. Spotkanie to odbędzie się w ramach kwalifikacji do EURO 2024. Nasza kadra bardzo skomplikowała sobie szanse na awans na mistrzostwa, po ostatniej porażce z Mołdawią 3:2. Polska znajduje się na 4 miejscu z dorobkiem 3 punktów, po 3 kolejkach. Naszą reprezentację czeka jeszcze dwumecz z Wyspami Owczymi oraz rewanżowe mecze z Albanią, Mołdawią i Czechami.

Komentarze

komentarzy