PZPN odpowiedział na aferę biletową

Polska darmowe

PZPN wydał oświadczenie w sprawie afery biletowej. Oczywiście nie obyło się bez przerzucania winy, bo co złego to nie PZPN. Polski Związek Piłki Nożnej przy okazji otrzymał od internautów warte uwagi wskazówki, dotyczące korzystania z Twittera.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

„W wyniku błędu MZPN”

PZPN wydał oświadczenie w sprawie afery biletowej. Przerzucił on winę na brak biletów dla dzieci dla MZPN, zaznaczając jednocześnie, że pokrzywdzeni otrzymają wejściówki na mecz z Mołdawią. Treść komunikatu PZPN: „Szanowni Państwo, Polski Związek Piłki Nożnej przekazał Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej wszystkie zamówione bilety na mecz z Wyspami Owczymi. W wyniku błędu MZPN część klubów została poszkodowana i nie otrzymała wejściówek na mecz. Zdajemy sobie sprawę jak przykra jest to sytuacja dla najmłodszych kibiców reprezentacji Polski. Dlatego zarząd PZPN zaprosi na mecz z Mołdawią wszystkie kluby z woj. mazowieckiego, które pomimo wcześniejszego zapewnienia nie otrzymały biletów.”

Do sytuacji ustosunkował się bardzo krótkim wpisem Mazowiecki Związek Piłki Nożnej: „Zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej przeprasza zawodników oraz rodziców, którzy nie otrzymali biletów na mecz reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi.”

Internauci uczą PZPN jak korzystać z Twittera

PZPN podzielił swoją informację na dwa wpisy, aby sprostać polityce Twittera, który ogranicza ilość znaków. Jak słusznie zauważyli internauci Polski Związek Piłki Nożnej ma zweryfikowane konto i nie musi przejmować się ograniczeniem.

Fot. Pressfocus