Radomiak Radom – Korona Kielce 🇵🇱 Typy, kursy (13.06.2021)

Przyszedł czas na ostatnią kolejkę sezonu regularnego w 1. Lidze. Radomiak zagra przed własną publicznością z Koroną Kielce i szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie, które może przejść do historii futbolu w Radomiu. Awans do Ekstraklasy tego klubu będzie naprawdę czymś wielkim dla fanów tej ekipy i można spodziewać się dzisiaj wielkiego świętowania w Radomiaku jeśli uda się zdobyć przynajmniej jeden punkt w meczu z Koroną Kielce, która w tym sezonie nie grała na wysokim poziomie.

Radomiak Radom – Korona Kielce zapowiedź (niedziela, 12:40)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno nie mogli spodziewać się tak dobrego sezonu w swoim wykonaniu. Oczywiście w Radomiu po cichu myślało się o awansie do Ekstraklasy, ale nikt nie chciał nakładać wielkiej presji na zespół. Dzisiaj na pewno każdy w Radomiaku myśli już o meczach z najlepszymi drużynami w Polsce w przyszłym sezonie, ale jeszcze trzeba zdobyć przynajmniej jeden punkt w dzisiejszym meczu z Koroną.

Dla ekipy z Kielc był to trudny sezon i tego należało się spodziewać. Nie udało się awansować do baraży, a sam awans do Ekstraklasy był niezbyt realny. Mimo wszystko udało się spokojnie utrzymać na zapleczu elity i być może przyszły sezon dla kibiców z Kielc będzie bardziej udany. Dzisiaj o punkty nie będzie łatwo, ale ewentualna wygrana Korony może mocno namieszać w tabeli 1. Ligi.

Radomiak Radom – Korona Kielce kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Radomiak Radom. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.55. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Radomiak Radom – Korona Kielce, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.70. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 7.50.

Radomiak Radom – Korona Kielce fakty meczowe

  • Radomiak wygrał 4 razy z rzędu.
  • Goście są niepokonani od 4 meczów.
  • Korona nie wygrała żadnego ze swoich ostatnich 3 spotkań.

Radomiak Radom – Korona Kielce nasze typy

Dla gospodarzy jest to mecz o wygranie 1. Ligi oraz awans do Ekstraklasy. Z tego właśnie powodu można spodziewać się maksymalnego zaangażowania graczy Radomiaka w tym meczu i pewnej wygranej ekipy z Radomia. Goście za to nie mają już za bardzo o co grać i raczej ciężko oczekiwać od Korony, że postawią swoim rywalom dzisiaj jakiekolwiek warunki. Na pewno zawodnicy z Kielc będą chcieli trochę namieszać, ale o to będzie bardzo trudno i trzy punkty oraz awans powinien zostać w Radomiu.

Radomiak Radom – Korona Kielce | Typ: Radomiak Radom @1.55 BETFAN
Radomiak Radom – Korona Kielce | Typ: powyżej 2.25 goli @1.77 BETFAN

Komentarze

komentarzy