Radomiak Radom – Stomil Olsztyn 🇵🇱Typy, kursy (02.05.2021)

W ramach 28. kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom zagra na własnym obiekcie ze Stomilem Olsztyn. Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy.

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn zapowiedź (niedziela, 19:10)

Z pewnością głównym celem Radomiaka jest miejsce w czołowej dwójce, które zagwarantuje bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Aktualnie zespół z Radomia zajmuje trzecią pozycję, ale ma tyle samo punktów co drugi GKS Tychy. Dodatkowo radomski klub ma o jeden mecz rozegrany mniej niż drugi GKS.

Stomil z kolei zakończy ten sezon bez większych emocji. Aktualnie zespół z Olsztyna jest na czternastym miejscu i ma dwanaście punktów przewagi nad osiemnastym Bełchatowem. W pięciu ostatnich meczach Stomil Olsztyn zdobył sześć oczek, wygrywając z GKS-em Bełchatów oraz Koroną Kielce, a także przegrywając z Sandecją, Resovią oraz Arką.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz gracze Radomiaka rywalizowali ze Stomilem 6 listopada. Mecz w Olsztynie zakończył się zwycięstwem ekipy z Radomia, która wygrała skromnie 1:0.

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Radomiak. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.4. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.65. Triumf Stomila bukmacherzy ocenili na kurs 8.

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn fakty meczowe

  • Radomiak wygrał trzy ostatnie mecze u siebie
  • Stomil wygrał 2 z 5 ostatnich meczów na wyjeździe
  • W 4 z 5 ostatnich ligowych meczów u siebie Radomiak trafiał do siatki

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn typy

Walka gospodarzy o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy sprawia, iż Radomiak musi zgarnąć trzy punkty w tej rywalizacji. Typujemy zatem zwycięstwo zespołu z Radomia.

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn | Typ: Radomiak powyżej 1.5 bramki 1.67 @ LV BET

Radomiak Radom – Stomil Olsztyn | Typ: Radomiak wygra i powyżej 1.5 bramki 1.75 @ LV BET