Rafał Gikiewicz odejdzie z Unionu Berlin po zakończonym sezonie!

Po dwóch niezwykle intensywnych latach zakończy się przygoda Rafała Gikiewicza z Unionem Berlin. Zespół ze stolicy Niemiec poinformował w czwartek za pośrednictwem swoich mediów, iż umowa bramkarza z klubem nie zostanie przedłużona. 

Na temat przyszłości Rafała Gikiewicza media spekulowały w ostatnim czasie niejednokrotnie. Dochodziły bowiem głosy, iż golkiper nie może dojść do porozumienia z klubem w sprawie nowego kontraktu. Obecna umowa obowiązuje tylko do końca czerwca tego roku, dlatego podjęcie decyzji wydawało się kwestią niezwłoczną.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Union Berlin w czwartek przekazał istotną informację na temat swojego bramkarza. Rafał Gikiewicz pożegna się z zespołem po zakończeniu sezonu. Jak stwierdził klub, długie negocjacje nie przyniosły pożądanego efektu, dlatego obie strony nie będą już prowadzić żadnych rozmów w tej materii.

Kilka słów na temat decyzji napisał w specjalnym oświadczeniu Rafał Gikiewicz:

W kontekście przyszłego klubu bramkarza wymienia się m.in. Hamburger SV. Niewykluczone, że kilka innych ekip z Bundesligi także wykaże zainteresowanie, jeżeli kwestia kontraktu Gikiewicza z Unionem jest już jasna.

Komentarze

komentarzy