Rafał Gikiewicz zamieni latem Berlin na Hamburg?

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Rafała Gikiewicza. Na razie zapowiada się na to, że golkiper Unionu Berlin odejdzie z klubu. Czy jego nowym miejscem pracy będzie Hamburg?

Rafał Gikiewicz występuje w zespole Unionu Berlin od dwóch lat. W ubiegłym sezonie wraz z drużyną wywalczył awans do Bundesligi. W obecnych rozgrywkach spisuje się nieźle – w 25 meczach zanotował sześć czystych kont i jest ważną postacią berlinian.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Z końcem sezonu wygasa umowa Rafała Gikiewicza z Unionem. Wiele wskazuje na to, że golkiper nie przedłuży kontraktu z obecnym pracodawcą.

Gdzie bramkarz może trafić w letnim oknie transferowym? Tureckie media donosiły o tym, że piłkarzem Unionu interesuje się Besiktas. Rafał Gikiewicz niedawno wyznał, że o jego sytuację pytali działacze Herthy. Piłkarz nie wyraża jednak zainteresowania przenosinami do lokalnego rywala obecnej drużyny.

Jak podaje “Bild”, sytuację golkipera obserwuje Hamburger SV. Zespół zajmuje w tej chwili 3. miejsce w 2. Bundeslidze, co oznacza udział w barażach do najwyższej ligi. W razie awansu, klub z Hamburga byłby faworytem do pozyskania Gikiewicza.

Komentarze

komentarzy