Raj dla „fifaczy”? Startuje międzynarodowy turniej 128 profesjonalnych klubów

Powoli kończy się marzec. Brak Ligi Mistrzów, brak Ligi Europy, brak topowych europejskich lig, na dobrą sprawę brak jakiegokolwiek futbolu na poziomie. Nikt nawet nie myślał, że przyjdzie nam kiedyś zmierzyć się z taką sytuacją, ale rzeczywistość spłatała nam nie lada figla. Choć sport jest w tej sytuacji najmniej ważny i wszyscy trzymamy kciuki, by ludzie jak najszybciej przestali cierpieć, ci którzy mogą, szukają rozrywek.

Oczywiście najlepiej takich, którymi można raczyć się w domu, nie łamiąc wiadomych nam wszystkim zaleceń. Jeśli nawet oficjalne kanały Formuły 1 „bawią się” w wirtualne wyścigi w grze komputerowej, dlaczego nie piłka nożna? Niedawno Internet obiegła informacja o wielkim triumfie Marco Asensio w turnieju dla graczy hiszpańskich klubów. Tym razem mamy okazję doświadczyć czegoś większego.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

128 profesjonalnych klubów z 16 krajów, walczących o końcowy triumf. Tak właśnie wygląda turniej „FIFA 20 Ultimate Quaran-Team”, powstały z inicjatywy Leyton Orient. Każdy z klubów powołał swojego przedstawiciela, którym mógł zostać któryś z piłkarzy zespołu, czy też jeden z fanów.

Manchester City, SL Benfica, Red Bull Salzburg, AS Roma, Ajax Amsterdam… Trzeba przyznać, że wygląda to zacnie. Kto jest faworytem? Cóż, o sensowne typy jest tu dużo trudniej, niż w przypadku „normalnych” meczów. Mimo wszystko i w tym przypadku możemy pobawić się w typowanie, wspierając np. jeden ze swoich ulubionych klubów.

Jeśli kwarantanna „weszła” za mocno, nudzicie się tak bardzo, jak nigdy wcześniej i szukacie czegoś ciekawego na wieczór, być może dostaliście odpowiedź. Szczególnie, jeśli jesteście tzw. „fifaczami” i ekscytujecie się najpopularniejszą piłkarską grą online. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: [KLIK]

Komentarze

komentarzy