Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 🇵🇱 Typy, kursy (23.10.2021)

Raków Częstochowa. Skarb kibica PKO Ekstraklasy. Typy, kadra, transfery na sezon 2021/2022 (sport.tvp.pl)

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Rakowa Częstochowa z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Beniaminek nie będzie miał absolutnie nic do stracenia w tym spotkaniu i wbrew pozorom może to nie być taka łatwa przeprawa dla zawodników gospodarzy, którzy wiedzą, że brak trzech punktów w tym starciu będzie dla fanów Rakowa ogromnym rozczarowaniem. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (sobota, 12:30)

Gospodarze w poprzedni weekend pokonali na wyjeździe Śląska Wrocław i było to bardzo ważne zwycięstwo dla Rakowa. Strata do liderów wciąż jest mała i dodatkowo gospodarze mają jeszcze do rozegrania jeden zaległy mecz, który być może pozwoli im zrównać się z punktami z aktualnym liderem czyli Lechem Poznań.

Goście wciąż szukają sposobów żeby wygrzebać się ze strefy spadkowej, ale nie jest to takie łatwe zadanie. Do tego potrzeba zwycięstw, których póki co w Niecieczy brakuje. Mimo wszystko goście nie załamują się i nadal będą próbowali postraszyć swoich rywali, którzy jednak na papierze wydają się być z reguły lepsi. Bruk-Bet nie ma nic do stracenia w starciu z Rakowem i można spodziewać się bardzo ciekawego meczu.

Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Raków Częstochowa. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.62. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.90. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.40.

Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza fakty meczowe

  • Raków nie przegrał od 8 meczów.
  • W ostatnich 7 meczach gospodarzy fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • Goście nie zachowali czystego konta od 3 spotkań.

Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza nasze typy

Raków chce cały czas naciskać na czołówkę ligowej tabeli i na pewno do tego potrzebują wygranych takich meczów jak ten z Termalicą, który na papierze nie powinien być trudny. Mimo wszystko goście pokazali już w tym sezonie, że są w stanie walczyć i na pewno nie będą to bardzo łatwe trzy punkty dla Rakowa.

Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.97 BETFAN
Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: 1. połowa/cały mecz: Raków Częstochowa/Raków Częstochowa @2.31 BETFAN