🇵🇱 Raków Częstochowa – Gent 🇧🇪 Typy, kursy (19.08.2021)

W ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji piłkarze Rakowa Częstochowa zmierzą się z Gent. Czy polskiej drużynie uda się dzisiaj zaskoczyć faworyzowanych rywali?

Raków Częstochowa – Gent zapowiedź (czwartek, 18:00)

Nawet jeżeli piłkarzom Rakowa nie uda się ostatecznie awansować do Ligi Konferencji, to ich wyczyny zostaną zapamiętane w Częstochowie na lata. Mało kto spodziewał się, że drużyna ze Śląska dojdzie do finału eliminacji, szczególnie że po drodze mierzyła się chociażby z Rubinem Kazań. To właśnie dwumecz z rosyjską drużyną pokazał, że Raków te ekipa naprawdę ambitna. Wygrana w starciu rewanżowym po golu w dogrywce stanowi symbol nie tylko dobrej gry, ale także i wytrzymałości psychicznej.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Gent natomiast w poprzedniej rundzie kwalifikacji wyeliminował łotewski RFS. Belgowie jednak nie pokonali Łotyszów tak łatwo, jak można by było przypuszczać. Pierwsze starcie tych ekip zakończyło się remisem 2:2, o awansie Gent zadecydowała dopiero wygrana w rewanżu wynikiem 1:0. Co istotne, zwycięstwo nad RFS pozwoliło gościom na przerwanie serii aż pięciu spotkań bez wygranej.

Raków Częstochowa – Gent kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV BET prezentują się następująco:

  • wygrana Rakowa: 3.55
  • remis: 3.30
  • zwycięstwo Gent: 2.10

Raków Częstochowa – Gent fakty meczowe

  • Raków wyeliminował w poprzedniej rundzie Rubin Kazań.
  • Gent do niedawna notował serię pięciu meczów bez wygranej.
  • Raków nie przegrał w eliminacjach do LKE ani jednego spotkania.

Raków Częstochowa – Gent nasze typy

Piłkarze Rakowa pokazali podczas tych eliminacji, że są grupa ambitnych i zgranych ze sobą ludzi. Gent nie grał ostatnio powalająco, dlatego też stawiamy dzisiaj na gospodarzy z podpórką oraz BTTS. Raków ma naprawdę realne szanse na wywalczenie korzystnego rezultatu.

Raków Częstochowa – Gent | Typ: 1X @1.71 LV BET    

Raków Częstochowa – Gent | Typ: BTTS @1.91 LV BET

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Komentarze

komentarzy