Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (29.01.2021)

Drugi mecz w 2021 roku i mamy hit. Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin to drużyny, które są tuż za Legią Warszawa w tabeli i jedno wiemy na pewno. Któraś z tych ekip, przynajmniej do niedzieli wskoczy na pozycje lidera. Motywacja więc duża, a zatem czekają nas spore emocje.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin zapowiedź (piątek, 20:30)

Okienka transferowe kompletnie różne w obu przypadkach. Raków trochę elementów wymienił w swojej maszynie. Odeszli Jakub Szumski oraz Maciej Wilusz, a ich miejsce zajęli Dominik Holec oraz Jarosław Jach. Dodatkowo do pomocy trafił jeden z większych talentów rocznika 2004 – Iwo Kaczmarski. Niestety nie będzie pojedynku z rok starszy Kacprem Kozłowskim, gdyż ten ostatni doznał urazu i zabraknie go w dzisiejszym meczu.

Pogoń zimą wzmocniła się Pawłem Stolarskim, a poza tym był kompletny spokój w Szczecinie. Trudno się dziwić, skoro mają za sobą niezwykle udaną rundę jesienną, którą Portowcy zakończyli czterema wygranymi. W dodatku legitymują się najlepszą obroną ligi oraz najlepszym – na dzisiaj – golkiperem Ekstraklasy Dante Stipicą.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Totolotek ofertuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Raków wygra, kurs: 1,98
  • Pogoń wygra, kurs: 3,80
  • Remis, kurs: 3,55

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin typy

Mimo że Pogoń dysponuje żelazną defensywą, to jednak przyjdzie im grać z Rakowem, dlatego trudno się spodziewać czystego konta. W drugą stronę też coś powinno wpaść i kibice może zobaczą ciekawy mecz na szczycie.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin | Typ: Obie strzelą @ 1,79 Totolotek

Komentarze

komentarzy