Ranking bukmacherów LIVE

Ranking bukmacherów live

Zakłady bukmacherskie to nie tylko prematch, ale także live. Można wręcz powiedzieć, że niektórzy gracze skupiają się tylko na zakładach na żywo bądź absolutna większość ich zakładów dotyczy właśnie już trwających spotkań. O wiele większa dynamika, szybkie zmiany kursów, wahający się
z minuty na minutę wynik. To cechy zakładów live, dla których wielu obstawiających wybiera ofertę na żywo. U którego bukmachera najlepiej korzystać z zakładów live? Przedstawiamy nasz ranking bukmacherów live!

1. miejsce – STS

Zakłady LIVE są z każdym rokiem coraz ważniejsze w ofercie polskich, legalnych firm proponujących zakłady wzajemne. Nie ulega wątpliwościom, że największy rodzimy operator mocno zainwestował w rozwój tego segmentu swojej oferty. I to doskonale widać, bo zdarzeń do obstawiania na żywo w STS można znaleźć masę. Fani gry na LIVE odnajdują się świetnie w interfejsie, który stworzył największy polski operator. Klienci nie powinni także narzekać na kursy, które w porównaniu z innymi operatorami są bardzo konkurencyjne.

Warto także nadmienić, że STS ma jeden z łatwiejszych do obrotów bonusów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Nowi klienci STS mogą otrzymać nawet do 1200 PLN, jeśli skorzystają z oferty największego polskiego bukmachera na start. Obrót? Kurs obrotu to 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

2. miejsce – Betclic

Pozycja wicelidera przypadła firmie Betclic. Po powrocie do Polski już jako w pełni legalny bukmacher Betclic ugruntował swoją pozycję na naszym rynku bukmacherskim. Marka jest rozpoznawalna wśród graczy, a to wpływa na zaufanie i napływ nowych graczy. Nie powinno to dziwić, gdyż oferta live
w Betclic jest naprawdę obszerna. Znajdziemy tam masę dyscyplin sportowych z dużą liczbą ciekawych spotkań. Praktycznie na każdy mecz Betclic oferuje co najmniej kilka różnych opcji do obstawienia.

W Betclicu możecie wybrać pomiędzy dwoma kodami promocyjnymi. Pierwszy GRAMGRUBO50 daje zakład bez ryzyka do 50zł ze zwrotem na saldo główne. Drugi GRAMGRUBO550 daje zakład bez ryzyka do 550zł ze zwrotem na saldo bonusowe. Oba warianty to świetne opcje i tylko od was zależy, którą
z nich wybierzecie.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

3.miejsce – BETFAN

BETFAN niedawno pojawił się na rynku, ale potrafił wyrobić sobie już markę w naszym kraju. Jest wiele czynników, które przemawiają właśnie za BETFAN. Szeroka gama zakładów w ofercie na żywo to główny argument. W zakładach na żywo znajdziemy wiele dyscyplin sportowych, a na każdy mecz BETFAN oferuje mnogość zakładów do wyboru. Nie zapominajmy tutaj o interfejsie strony internetowej bukmachera, który jest bardzo przejrzysty i przyjazny nawet dla nowych graczy.

Zakładając konto w BETFAN z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można liczyć na bonus powitalny 3 000 zł, zakład bez ryzyka 100 zł oraz grę bez podatku.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

4. miejsce – Totolotek

Niedaleko za podium trafił Totolotek. Jest to obecnie najstarszy bukmacher w naszym kraju i jedna z najbardziej kojarzonych z branżą marek. W związku z tym większość graczy darzy Totolotka wielkim zaufaniem. Bukmacher odwdzięczę się im poprzez swoją ofertę zakładów na żywo, która oprócz przejrzystości cechuje się obszernością i wysokością kursów. W sekcji live bez problemu każdy znajdzie mecz, który w danej chwili go interesuje.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU

5. miejsce -TOTALbet

Na piątym miejscu w naszym rankingu znalazł się TOTALbet. Jest to również firma z mniejszym stażem na polskim rynku bukmacherskim, jednak o już ugruntowanej pozycji. TOTALbet nie odstaje od konkurencji i podąża za trendami, które narzuca środowisko. Obszerna oferta, zadowalające kursy
i nowoczesny interfejs, to argumenty przemawiające za sekcją zakładów na żywo w TOTALbet.

W TOTALbet z wykorzystaniem kodu GRAMGRUBO przy rejestracji można liczyć na powiększony freebet 30+20 zł. Dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego można liczyć na zwiększenie standardowego freebetu na start z 30 do 50zł.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET