Ranking bukmacherów piłkarskich

Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina na świecie. Podobnie jest w kwestii zakładów bukmacherskich. Obstawiający najczęściej szukają ciekawych zakładów właśnie w świecie futbolu. Który z legalnych bukmacherów działających w naszym kraju jest najlepszy? Co oprócz wysokich kursów i dużej liczby zakładów w ofercie proponują najlepsze firmy na naszym rynku? Zapraszamy do naszego rankingu firm bukmacherskich zestawionych ze względu na ofertę piłkarską.

1. miejsce – STS

Największy polski bukmacher nie zawiódł i znalazł się na pierwszym miejscu naszego zestawienia. To właśnie Star-Typ Sport może poszczycić się najlepszą ofertą na najbardziej popularną dyscyplinę sportową. Klienci mogą znaleźć na stronie STS masę ciekawych zakładów, ofertę na najróżniejsze ligi świata, a także bardzo wysokie i konkurencyjne kursy.

STS to także ciekawe bonusy i promocje. Nowi gracze mogę odebrać nawet do 1200 złotych w bonusie od depozytu. Kurs obrotu bonusem jest także bardzo korzystny z perspektywy graczy, bowiem wynosi jedynie 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

2. miejsce – Betclic

Srebrny medal w naszym rankingu przypadł w ręce Betclica. Betclic to dobrze znana marka na naszym rynku bukmacherskim, więc wielu gracz ucieszyło się na wieść o uzyskanej licencji przez tę firmę. Bukmacher kojarzony jest ze światem piłki nożnej, angażował się w sponsoring wielu drużyn, więc nie powinno dziwić, że jego oferta na futbol jest jedną z najlepszych na całym rynku.

W Betclicu możecie wybrać pomiędzy dwoma kodami promocyjnymi. Pierwszy GRAMGRUBO50 daje zakład bez ryzyka do 50zł ze zwrotem na saldo główne. Drugi GRAMGRUBO550 daje zakład bez ryzyka do 550zł ze zwrotem na saldo bonusowe. Oba warianty to świetne opcje i tylko od was zależy, którą
z nich wybierzecie.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

3. miejsce – BETFAN

Na trzecim miejscu w naszym zestawieniu bukmacherów piłkarskich znalazł się BETFAN. Ta stosunkowo nowa firma bukmacherska oferuje swoim klientom obszerną ofertę nie tylko na największe futbolowe hity, ale także na mniej popularne rozgrywki. Możemy liczyć, że przy każdym meczu piłkarskim znajdziemy w ofercie BETFAN wiele opcji do wyboru. Wielkim atutem BETFAN jest możliwość obstawiania bez podatku, dzięki czemu możemy liczyć tutaj na większe wygrane.

Zakładając konto w BETFAN z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można liczyć na bonus powitalny 3 000zł, zakład bez ryzyka 100zł oraz grę bez podatku.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

4. miejsce – TOTALbet

Tuż poza podium w naszym zestawieniu bukmacherów piłkarskich znajdziemy TOTALbet. Firma zachęca do skorzystania ze swojej oferty szeroką gamą zakładów, kursami na wysokim poziomie oraz przystępnym interfejsem całej strony internetowej. Oprócz tego zwrócić uwagę należy na obszerną ofertę bonusową.

W TOTALbet z wykorzystaniem kodu GRAMGRUBO przy rejestracji można liczyć na powiększony freebet 30+20zł. Dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego można liczyć na zwiększenie standardowego freebetu na start z 30 do 50zł.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET W TOTALBET

5. miejsce – Totolotek

Futbol pamięta zamierzchłe czasy, więc nie powinno dziwić, że w naszym zestawieniu bukmacherów piłkarskich znalazło się również miejsce dla najstarszej firmy bukmacherskiej w Polsce. Mowa oczywiście o Totolotku, który może poszczycić się obszerną ofertą na dyscyplinę, którą reprezentują m.in. Lionel Messi i Robert Lewandowski.

Oprócz tego trzeba zwrócić uwagę na bardzo dobre kursy dostępne na wydarzenia piłkarskie. Uwagę przyciąga też interfejs strony bukmachera. Można powiedzieć, że jest przejrzyście i każdy bez problemu trafi na zakład, którego akurat szuka w danym momencie.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU

Komentarze

komentarzy