Rayo Vallecano – Villareal 🇪🇸 Typy, kursy (12.05.2022)

Rywalizacja w La Liga powoli dobiega końca. Kwestie mistrzostwa mamy już rozstrzygniętą, ale kilka drużyn wciąż walczy o grę w europejskich pucharach. Jedną z nich jest Villareal, który zmierzy się w czwartek z Rayo Vallecano. 

Rayo Vallecano – Villareal zapowiedź (czwartek, 20:00)

Rayo Vallecano zajmuje obecnie bezpieczne i wygodne miejsce w środku tabeli. Gospodarze czwartkowego spotkania nie mają już szans na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów, ale mogą być również pewni, że nie spadną z La Liga. Mimo tego w czterech ostatnich meczach zespół z Vallecano spisywał się naprawdę dobrze i nie przegrał żadnego  nich. Jest to godne podziwu bowiem przyszło im zmierzyć się między innymi z Barceloną czy zajmującym szóstą pozycję Realem Sociedad. Przyszedł czas na kolejne starcie z drużyną z czołówki.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Villareal nie do końca potrafi przełożyć fenomenalne wyniki notowane w Lidze Mistrzów na rywalizację w La Liga. Być może podopieczni Unaia Emery’ego nie potrafili właściwie dysponować siłami i umiejętnie rozdzielać je na grę na dwóch frontach. Teraz jednak Villarealowi przyświeca już tylko jeden cel – zapewnienie sobie miejsca w europejskich pucharach na przyszły sezon. Zawodnicy Unaia Emery’ego znacznie zbliżą się do tego celu, jeśli tylko uda im się w czwartek pokonać Rayo.

Rayo Vallecano – Villareal nasze typy

Wydaje się, że zdecydowanie większą motywację, nawet pomimo słabszej dyspozycji w ostatnich spotkaniach będzie miała drużyna gości.

Rayo Vallecano – Villareal | Typ: Villareal 1.84 @ LV BET

Rayo Vallecano – Villareal | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.86 @ LV BET

Rayo Vallecano – Villareal kursy bukmacherów

Bukmacher LV BET przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Rayo, kurs: 4.40
  • remis, kurs: 3.80
  • wygrana Villarealu, kurs: 1.84

Rayo Vallecano – Villareal fakty meczowe

  • Rayo nie przegrało żadnego z czterech ostatnich spotkań
  • Villareal wygrał tylko dwa spośród pięciu ostatnich meczów
  • Villareal wygrał cztery z dziesięciu ostatnich meczów wyjazdowych

Komentarze

komentarzy