RB Lipsk – Hertha Berlin 🇩🇪 Typy, kursy (25.09.2021)

RB Lipsk chce wpuścić kibiców dzięki szybkim testom - weszlo.com

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie RB Lipska z Herthą Berlin. Obie drużyny mają ogromne nadzieje na ten sezon, ale póki co postawa tych ekip nie jest idealna. Mimo wszystko szykuje się bardzo ciekawe starcie, które powinno stać na naprawdę wysokim poziomie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

RB Lipsk – Hertha Berlin zapowiedź (sobota, 15:30)

Gospodarze zdobyli zaledwie cztery punkty w swoich pierwszych pięciu meczach tego sezonu Bundesligi. Jest to wynik poniżej oczekiwań fanów, ale z drugiej strony wszyscy wiedzą też, że Lipsk przechodzi przebudowę po odejściu Nagelsmanna. Mimo wszystko gospodarze zachowują spokój i wierzą, że kolejne mecze będą dla nich bardziej udane.

Goście za to fatalnie rozpoczęli ten sezon, ale w dwóch ostatnich meczach zdobyli sześć punktów i wygrzebali się z dołu tabeli. Teraz fani Herthy wierzą, że ich ulubieńcy będą w stanie wygrać po raz trzeci i awansować jeszcze wyżej. Mimo wszystko będzie to trudne zadanie i nawet remis będzie dla Herthy solidnym rezultatem.

RB Lipsk – Hertha Berlin kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest RB Lipsk. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.42. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu RB Lipsk – Hertha Berlin, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.90. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 6.90.

RB Lipsk – Hertha Berlin fakty meczowe

  • Gospodarze nie wygrali od 4 spotkań.
  • Goście nie zachowali czystego konta od 5 meczów.
  • Na ostatnich 6 meczów Lipska w aż 5 tracili oni pierwszą bramkę.

RB Lipsk – Hertha Berlin nasze typy

Gospodarze źle rozpoczęli ten sezon, ale na pewno mecze Lipska ogląda się bardzo dobrze, bo pada w tych spotkaniach wiele bramek. Goście za to po ostatnich dwóch wygranych mają nadzieję na kolejne trzy punkty, ale może być to bardzo trudne zadanie do wykonania. Szykuje się bardzo otwarte i ofensywne starcie.

RB Lipsk – Hertha Berlin | Typ: powyżej 3.5 goli @2.39 BETFAN
RB Lipsk – Hertha Berlin | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.79 BETFAN

Komentarze

komentarzy