Specjalna promocja na Superpuchar Europy. Postaw na Real i zgarnij dodatkowe 250 zł!

Jak co roku zwycięzca Ligi Mistrzów spotka się z triumfatorem Ligi Europy. Wielkim faworytem tego spotkania jest oczywiście Real Madryt.

W ostatnich 10 latach, aż 8-krotnie puchar za zwycięstwo w tych rozgrywkach podnosili zwycięzcy Champions League. Także i w tym sezonie wszystko przemawia za Realem Madryt, który latem nie stracił żadnego kluczowego zawodnika, a pozyskał przecież Antonio Rudigera oraz Aureliena Tchouameniego. Mistrz Hiszpanii zatem przystąpi do nowego sezonu jeszcze mocniejszy niż w zeszłej kampanii.

Dla Realu Madryt może być to historycznie piąte zwycięstwo w Superpucharze Europy. Z okazji tego spotkanie BETFAN przygotował specjalną promocję. Oprócz standardowej wygranej, gracz przy zwycięstwie Realu otrzyma 250 zł w formie bonusu na konto.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z linka -> TUTAJ. Klikamy „Otwórz konto” w prawym górnym rogu. 
  2. Dokonać wpłaty 25 zł.
  3. Zagrać za 25 zł na zwycięstwo Realu Madryt w kuponie z jednym zdarzeniem lub kilkoma innymi. Ważne, abyś na kuponie zawarł zakład z tej oferty -> TUTAJ. 

Jeśli Real wygra w regulaminowym czasie gry, na Twoje konto bonusowe trafi dodatkowe 250 zł, a na konto główne standardowa wygrana za kupon!

Więcej informacji o promocji TUTAJ.

Komentarze

komentarzy