Rennes – Nice. Typy, kursy (26.02.2021)

Pojedynek Rennes z Niceą to starcie ekip mających za sobą naprawdę ciężkie tygodnie. Żadna z drużyn nie wyglądała ostatnio dobrze, czy którakolwiek z nich pokaże się dzisiaj z lepszej strony?

Rennes – Nicea zapowiedź (piątek, 21:00)

Piłkarze Rennes ponownie wpadli w dołek. Zespół w ostatnich 6 spotkaniach nie zanotował ani jednej wygranej, przegrywając przy tym łącznie aż czterokrotnie. Kolejna porażka sprawiła, że drużyna wypadła z top 5 i znajduje się obecnie na 8 miejscu. Jednakże, jeżeli Rennes pokona dzisiaj Niceę, a wyniki w pozostałych spotkaniach ułożą się w korzystny sposób, to drużyna ponownie powróci do czołowej piątki. Ogromnym problemem ekipy z Bretanii jest brak prawdziwego lidera, który wziąłby na siebie ciężar zdobywania bramek. Najlepszym strzelcem Rennes w tym sezonie jest Benjamin Bourigeaud, która ma na swoim koncie zaledwie 4 trafienia.

Nastoje w obozie nicejskim są bardzo zbliżone do tych w Rennes. Nicea w ostatnich 5 ligowych starciach wygrała zaledwie raz, pozostałe spotkania drużyna przegrała. Seria gorszych spotkań sprawiła, że zespół znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Piłkarze z Lazurowego Wybrzeża znajdują się na 16 miejscu, mając 6 punktów przewagi nad 18. Nantes. Ogromnym problemem zespołu jest defensywa, która w bieżących rozgrywkach pozwoliła rywalom na zdobycie aż 38 goli. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się skromną wygraną Rennes wynikiem 1:0.

Rennes – Nicea kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Rennes – 1.86; remis – 3.35; zwycięstwo Nicei – 4.50.

Rennes – Nicea nasze typy

Obie ekipy grają ostatnio naprawdę słabo, dlatego też ciężko przewidywać, by któraś z nich miała w tym spotkaniu znacząco przeważać. Stawiamy dzisiaj na BTTS oraz remis.

Rennes – Nicea | Typ: X @3.35 BETFAN

Rennes – Nicea | Typ: BTTS @1.98 BETFAN

Komentarze

komentarzy