Resovia – ŁKS Łódź 🇵🇱 . Typy, kursy (10.04.2021)

Jeszcze kilka lat temu byłby to mecz przyjaźni na trybunach. Czasy się zmieniły, krzesełka przy Wyspiańskiego pozostaną jednak puste. Nie oznacza, że mowa o mało ważnym meczu. Wprost przeciwnie! Dla jednych i drugich każde spotkanie ma ogromną wagę w kontekście końcowej tabeli.

Resovia – ŁKS Łódź zapowiedź (sobota, 15:00)

Resovia po nieudanej jesieni, teraz próbuje bronić się przed spadkiem. Trzeba przyznać, że początek wiosny mogą zaliczyć do udanych. Wygrana z Puszczą Niepołomice to jedno, ale przede wszystkim pokonali lidera z Niecieczy. Do tego cenne remisy z GKS-em Tychy, Miedzią czy Odrą. Jedynym zespołem, który ich pokonał był tylko Górnik Łęczna, a i to odbyło się w kontrowersyjnych okolicznościach. Mimo pustych trybun Resovia zdecydowanie korzysta z meczów domowych. Wsparcia kibiców nie ma, ale łatwiej choćby pod względem braku podróży, co przy napiętym grafiku jest pewnym ułatwieniem w regeneracji zawodników.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

ŁKS z pewnością nie może być zadowolony z początku wiosny. Niby wygrali trzy mecze, ale to zdecydowanie za mało. Tym bardziej, że były bolesne wpadki w Nowym Sączu czy kompromitacja u siebie z GKS-em Tychy. Do tego stracone punkty z Zagłębiem czy w derbach z Widzewem. Jak na kandydata do awansu i to głównego, już sporo strat punktów. Na ich szczęście rywale także się mylą, dlatego nadal są na trzecim miejscu z niewielką stratą do miejsca dającego bezpośredni awans. Z drugiej strony muszą się pilnować, bo mecz mniej ma Radomiak, który może ich wyprzedzić. Krótko mówiąc przed ŁKS-em jeszcze dużo pracy, by wrócić do Ekstraklasy.

Resovia – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Resovia wygra, kurs: 4,14
  • ŁKS wygra, kurs: 1,81
  • Remis, kurs: 3,50

Resovia – ŁKS Łódź typy

Wydaje się, że wbrew temu, co pokazuje tabela, czeka nas ciekawe spotkanie. Liczymy na gole z obu stron i to chyba najbardziej realny scenariusz.

Typ: Obie strzelą @ 1,93 Totolotek

 

Komentarze

komentarzy