Resovia Rzeszów – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (06.08.2021)

Zaległości nadrobione. GKS Tychy i Widzew z punktami - Polska Piłka
Druga kolejka Fortuny 1. Ligi rozpocznie się od starcia Resovii Rzeszów z GKS-em Tychy. Czy beniaminek będzie w stanie zdobyć punkty po raz drugi z rzędu?

Resovia Rzeszów – GKS Tychy zapowiedź (piątek, 18:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają w tym sezonie jeden cel – utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy. W pierwszym meczu pokazali się z naprawdę dobrej strony i zremisowali na wyjeździe w Katowicach. Tym razem będzie jednak o punkty trudniej, bo do Rzeszowa przyjedzie drużyna, która chce w tym sezonie walczyć o awans do Ekstraklasy. Gospodarze nie mają nic do stracenia i na pewno będą chcieli dać z siebie wszystko.

Goście w swoim pierwszym spotkaniu zremisowali na własnym obiekcie z ŁKS-em Łódź. Był to bardzo intensywny mecz, który stał na wysokim poziomie. Dzisiaj gracze GKS-u powinni mieć trochę łatwiej, bo ich rywalem będzie beniaminek. Mimo wszystko goście będą musieli zagrać na solidnym poziomie jeśli chcą wyjechać z Rzeszowa z trzema punktami.

Zarejestruj się w Noblebet

Resovia Rzeszów – GKS Tychy kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest GKS Tychy. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.47. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Resovia Rzeszów – GKS Tychy, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 2.85.

Resovia Rzeszów – GKS Tychy fakty meczowe

– Goście nie przegrali od 5 meczów.
– GKS nie zachował czystego konta od 8 spotkań.
– Gospodarze są niepokonani od 6 meczów.

Resovia Rzeszów – GKS Tychy nasze typy

Większe doświadczenie w 1. Lidze mają zawodnicy GKS-u, którzy chcą w tym sezonie po raz kolejny powalczyć o awans. Gospodarze za to walczą o utrzymanie i będzie im bardzo ciężko o wygranie dzisiejszego starcia. Bukmacherzy większe szanse dają gościom i nie jest to przypadek. Goście powinni to spotkanie wygrać.

Resovia Rzeszów – GKS Tychy | Typ: GKS Tychy @2.47 Noblebet
Resovia Rzeszów – GKS Tychy | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.70 Noblebet

Komentarze

komentarzy