Rio Ave – Arouca 🇵🇹 Typy, kursy (30.05.2021)

W walce o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii, piłkarze Rio Ave mierzą się w dwumeczu z Aroucą. Jak potoczy się drugi pojedynek tych ekip?

Rio Ave – Arouca zapowiedź (niedziela, 20:00)

Piłkarze Rio Ave podchodzili do tej rywalizacji w roli delikatnego faworyta. To zespół, który grał w najwyższej klasie rozgrywkowej i walczy o pozostanie w Primeira Liga. Ekipa z Estadio do Rio Ave była bliska zagwarantowania sobie utrzymania, jednakże strata do bezpiecznego miejsca wyniosła jeden punkt.

Arouca wywalczyła sobie potyczkę w barażach dzięki trzeciej pozycji w Liga Portugal 2. Finisz zespołu był imponujący. Wystarczy powiedzieć, że Arouca wygrała wszystkie pięć ostatnich spotkań w lidze i tym samym wyprzedziła Academicę.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Obie drużyny rozegrały już pierwszy mecz w ramach walki o portugalską ekstraklasę. Dość niespodziewanie Arouca wygrała na własnym obiekcie aż 3:0. Tym sposobem drużyna z zaplecza musi po prostu dopełnić formalności, by cieszyć się z gry w Primeira Liga.

Rio Ave – Arouca kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Rio Ave. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.72. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.00.

Rio Ave – Arouca fakty meczowe

  • Rio Ave nie wygrało żadnego z pięciu ostatnich meczów u siebie
  • Arouca zdobyła 13 punktów w pięciu ostatnich wyjazdowych potyczkach
  • W każdej z pięciu ostatnich wyjazdowych potyczek Arouca strzelała minimum jednego gola

Rio Ave – Arouca typy

Biorąc pod uwagę sytuacje w dwumeczu, Rio Ave musi się otworzyć. Tym samym zakładamy, iż będziemy świadkami spotkania, w którym nie zabraknie goli.

Rio Ave – Arouca | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.05 @ LV BET 

Rio Ave – Arouca | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.75 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy